Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász elsőnek?

Németjuhász elsőnek?

Figyelt kérdés
Első kutyusom lenne, írnátok dolgokat hogy mikor (8 hetes korában) hozzámkerül, mivel kell kezdenem? És hogyan tanítsam tovább (alapszabályok)? Plusz hogy valami ilyen neveléssel kapcsolatos könyveket is írnátok? Előre köszönöm mindenkinek!
2016. máj. 30. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is most lesz németjuhászom, igaz most is van kutyánk, de én pl. Cesar Millan könyveit olvastam/olvasom + a neten amit találok :) sok boldogságot hozzá!
2016. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma hogy első kutya.A NJ a világ 5. Leg okosabb kutyája szóval gond nem lessz vele.Kutyasulit ajánlom és ott te is tanulsz igy a következő kutyádat te is tudod tanítani.De ha nem akarod suliba vinni akkor irj és segítek!:)
2016. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ebben csak az a fura,hogy a tenyésztő nem adja és nem is adhatja oda 12 hetes kora előtt a kiskutyát...
2016. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó, a törvény most 8 hetes kort ír elő (ami régebben egyébként 6 hét vol) szóval a 12 hetet nem tudom honnan vetted....
2016. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz, nem tudom miért írtam 12-t. Egyébkènt nèmet juhászom van nekem is, mire vagy konkrétan kíváncsi? Alapszabályok? Ül, fekszik, marad és a behívás?
2016. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, hát hogy mire tanítsam meg elöszőr?
2016. jún. 2. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
a bent lesz akkor a szobatisztaság, aztán ül, marad, helyedre ilyenek a legfontosabbak, de ha meglesz a kicsi akkor szerintem jönni fog magától:)
2016. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!