Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami probléma?

Lehet valami probléma?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, van egy 12 éves kutyusunk eddigi élete során sose volt beteg tényleg csak oltásra jártunk a dokihoz. Eddig nem kapott kombinált oltást, mert mint fent említettem nem kapott el semmit+nem is olyan helyen lakunk ahol mindenféle kóborkutya/macska bóklászna, így nem kapott kombinált oltást. (az utolsót 2013-ban kapta)


Valahol azt olvastam, hogy egy egészséges kutya is hordozhat betegségeket amik a kölyökre veszélyes lehet. Ez így ebben a formában igaz? (a veszettség oltása és a féreghajtás rendben van)


Akik csak kioktatnak kiméljenek, normális válaszokat várok! köszi:)



2016. máj. 30. 16:20
 1/2 A kérdező kommentje:
elírtam 2012-ben volt az utolsó
2016. máj. 30. 16:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Mint ahogy embernél, állatnál is van olyan hogy valaki csak hordozó és nem beteg, semmi baja nincs tőle. Szóval a kérdésedre a válasz, igen.
2016. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!