Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek a Francia Bulldog,...

Nektek a Francia Bulldog, vagy a Boston terrier tetszik jobban külsőre?

Figyelt kérdés

És melyikből milyen színváltozat?


Előre is köszi!



2016. máj. 31. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bulldog,fekete-fehér
2016. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
szerintem elég kis csúnyácska mindkettő, de talán a francia bulldog az kevésbé. szerintem is a fekete-fehér néz ki a legjobban, az ilyesmi, hogy a fülecskéje fekete [link] vagy esetleg teljesen feketében
2016. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Cuki mindkettő, de jobban szoktam kocentrálni a belső tulajdonságokra, illetve a fizikai állapotra. A rövid orra miatt fullad, röfög, szenved, a gyűrött bőre miatt meg bőrproblémái lesznek, bepállik
2016. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Nekem egyik sem kéne. Mindkettő elég beteges. Nem szabadna ezeket és hasonlókat tenyészteni. Egyik ismerősnek mopsz volt. Drágán vették és jó tenyésztőtől. Szülei is díjnyertesek voltak. Ivartalanítást nem élte túl 1 éves kor körül. Nem kelt fel altatásból. Az ilyeneknek gyenge a szíve.
2016. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudok elvonatkoztatni tőle, hogy mennyire életképtelen a francia bulldog. Mind a kettő beteges fajta, de a boston terrier életrevalóbb kutya, így inkább a boston tetszik.
2016. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Csak kíváncsiságból kérdem. Miért életképesebb a boston ? Ugyanolyan malac képű szerencsétlen állat.
2016. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Boston Terriernél súlyos hibának számít, ha az arcéle homorú, vagy rövid, illetve az is ha lebernyege van. Az utolsó elötti válaszoló érthette életre valóság alatt az aktivitást is. A Boston Terrier egy már, már hiperaktív kutyus (ez igencsak jellemző a legtöbb terrierre, de azért nem álltalánosítanék.), míg a Francia Bulldog inkább lustácska. De ezeknek a kutyáknak nem feltétlenűl a ráncos pofijuk miatt vannak egézségügyi gondjaik, lásd a boxert...
2016. máj. 31. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Francia bulldogom van 6 éves 1 sem volt beteg az enyém vörös a füle fekete a mellkasán egy fekete szegélyű fehér belsejű folt van ugyhogy a francia buci
2020. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!