Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya budossege ellen sima viz?

Kutya budossege ellen sima viz?

Figyelt kérdés
Nagytestu kutyarol van szo ki nem alhatja a vizet.De nagypn budos.Ha megprobalnam megfurdetni lehet h megkapna.Arra gondoltam sima vizzel a slaggal ahogy tudom lelocsolom.Szerintetek ez igy valamit javitana a helyzeten?Ha nem akkor mivel leheeltne segiteni ezen?
2016. máj. 31. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A sima víz semmit nem ér. Mitől büdös? Belehempergett valamibe? Egy rendszeresen fésült, gondozott szőrű kutya általában nem büdös.

Lehet kapni kutyasamponokat, mondjuk az már rég gond, hogy feltételezed róla, hogy megharapja a saját gazdáját.

2016. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
8%
Szerintem ez nem segít rajta. Én szaros vízzel szoktam leloccsantani a testét nem baj ha darabkás de néha napján szoktam hozzá keverni nátrium kloridot.
2016. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem az rn kutyam.Szuleime.En csak segiteni akarnek rajta.Megkapna igen,mert nem en vagyok a gazdaja es mert utalja a vizet.
2016. máj. 31. 19:39
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Sose értettem ezt a gyerekes "nem az enyém, mert a tesómé, nem az enyém mert a szüleimé" akkor a szoba amiben élsz se a tiéd mivel a szüleidé a ház, mégis azt mondod hogy a te szobád, nem??


Na mindegy, de így egyedül ne vágj bele mert abból semmi jó nem fog kisülni. Inkább szólj a szüleidnek és a hétvégén EGYÜTT fürdessétek meg, kutyasamponnal.

2016. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

En meg azt nem ertettem h miert vonnak le messzemeno kovetkeztetest a kerdezok eleterol mintha mar ismetnek is.De akkor bemutatkozom.

25 eves bagyok kulon elek,mikor megyek anyumekhoz latom a kutyan a tuneteket.Tehat igen nem az en kutyam,igen a sajat szobam az enyem.

2016. máj. 31. 20:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Az "szép" teljesítmény ha azt feltételezted hogy a sima víztől tisztább lesz a kutya, a helyesírásról már ne is beszéljünk... Nem gondoltam volna, hogy elmúltál 12.
2016. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sima víztől nem lesz jobb illatú, ugyanolyan büdös marad (illetve, míg vizes, még büdösebb lesz).

A szüleidnek kéne javasolnod, hogy törődjenek a kutyával, tartsák tisztán.

2016. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Sima vizzel nem er semmit. Ugy ahogy irta az elottem levo,meg budosebb lessz. A kutyanak amugy is budos a bundaja ha vizes.

Slaggal folosleges mert jol at kellene mosni es oda tenyleg kutyasampon kell,jol bedorzsolni a bundajaba es utana slaggal esetleg.

Esetleg ha megengedi megprobalhatod samponnal jol bedorzsolni,ha ugy altalaban engedi,hogy simogasd akkor talan fog menni,ytana meg slaggal jol lemosni...talan er valamit ha mar maskepp nem boldogulsz.

2016. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Te szereted ha hideg vízzel le locsolnak???


Gondolom nem,akkor a kutyát miért akarnád locsolni?


Meg ha kölyök korban nem szoktatjátok hozzá a vízhez,fürdetéshez (tudod mikor kádba beleállítod és ott fürdetitek meg) nem a slaggal kergetjük a kutyát és locsoljuk,mert az minden csak nem fürdetés.Ezzel rontják el sokan.


Amit tehetsz,hogy felhívsz egy kutyakozmetikust kérsz időpontot és elviszed,kifizeted ennyivel segítve a kutyán és a szüleiden.


Sima víztől valóban büdösebb lesz a kutya.Samponos fürdetés segíthet.


Viszont erősebb kutyaszaga akkor van a kutyáknak ha nem megfelelő ételt kap. Ha csak konyhai maradék a fő eledel akkor sem kell csodálkozni,hogy bűzlik a kutya.

2016. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

Kedves utolso,olvasd el figyelmesebben a kerdest:)

Nagytestu kutyarol van szo. Ha kulcstarto meretu kutya lenne akkor biztos meg tudna furoszteni a kerdezo ha meg akar harapni akkor is.

Arrrol nem is beszelek,hogy talan nem is ferne bele a furdokadba es esetleg szettepne a kutyakozmetikust :))))

Semmi baja nem lessz ha slaggal jo alaposan lelocsoljak hidd el nekem.

Az en kutyam pl nem szalad el ha slaggal locsolom(jo ez mas mert o imadja a vizet) es gondolom a kerdezo ugy kepzelte a slaggal mosast,hogy kozben ki van kotve a kutya es nem az idvaron kergetozik vele.

2016. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!