Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyan kutyust vegyek 2 éves...

Milyan kutyust vegyek 2 éves havanese szuka mellé?

Figyelt kérdés

kijjebb költözünk a városból egy családi házba, és szeretnénk mellé egy társat. természetesen az első gondolat egy menhelyi kutyus, viszont kizárólag kölyköt (kb 8 hetest)szeretnénk befogadni. egy menhelyi kötyök kutyun látszik h kicsi marad-e? mert mindenképpen kistestűt szeretnénk!!

Köszii<3


2010. ápr. 11. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Altalaban az ott dolgozok meg tudjak saccolni a vegeredmenyt, de barki tevedhet. Pont azert, mert keverek, sokszor nagyon nehez megmondani egeszen pontosan, de az ottaniak nagyon jol tudnak tippelni.

Az is lehet, hogy van egy kistestu vemhes kutyajuk, aki varhatoan szulni fog, es varni kell ra egy kicsit.

2010. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon szép dolog, hogy menhelyi kutyust választasz!:)

szeretem az ilyen gondolkodású embereket!:)

szerintem is a menhelyesek meg tudják mondani.

2010. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt azért meg lehet tippelni. Sok kölyök az anyjával együtt kerül be és egy tacskó méretű szukánál nem nagy az esély hogy németjuhász nagyságúra nőljön a kölyke. Az is számít hogy mennyire kölyökkutyát akarsz. Egy pl. 10hetes kutyánál nyilván nem lehet olyan jól következtetni mint pl. egy 3 hónaposnál. De a menhelyi dolgozók biztos szívesen segítenek. Ha jól értetem ez csak egy tervezett dolog és most még nem keresel, de ha mégis kommentelj , rengeteg linket tudok küldeni.
2010. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát júniusban költözünk, úgyhogy még ráérek..:D
2010. ápr. 11. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!