Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese, Frisé vagy...

Bichon Havanese, Frisé vagy Bolognese melyik és miért?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyust,egy kis Bichon a szívem vágya!Ti melyik fajtát választanátok?

2016. jún. 1. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az neked miben segít, hogy mi melyiket választatnánk? :)
2016. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Egyik sem. :D kivéve ha tudsz rá kiadni 120.000-ret. Ha nem, akkor felejtsd el. Kivève ha szeretnél egy ideggyenge, mindenre allergiás, folyamatosan beteg kityát akit egyfolytában orvoshoz kell vinni.
2016. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megbizható Frisé tenyésztő legközelebb Romániában van (Iulia Cote, Minibelle kennel)

Azt ajánlom, hogy látogass el kutya kiállításokra, ott személyesen is meg tudsz ismerkedni a tenyésztőkkel, a fajtákkal.:)

2016. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem kislány Bichon Bolognesem van. Szerintem egy nagyon intelligens, okos, barátságos, szeretetre és gondoskodásra vágyó kutyafajta. Első kutyának nagyon jó, hiszen könnyen nevelhető és mint fent említettem barátságos fajta. Eddig a másfél év alatt (mióta nálam van) egyetlen egyszer sem betegedett meg ( szóval 2. válaszoló egyáltalán nincsen igazad, és nem ismered ezt a kutyafajtát). Havanesem és Frisém még nem volt. (Először amúgy Frisét szerettem volna csak kiderült, hogy nincsen magyar Frisé tenyésztő.) Én amúgy a Pici Pelyhes kennelből vásároltam a kutyámat. Ha még egyszer vehetnék kutyát akkor biztos, hogy Bologneset választanék.
2016. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2016. jún. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!