Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskót menhelyről vinni érdemes?

Tacskót menhelyről vinni érdemes?

Figyelt kérdés

nagyon régi álmom,hogy legyen egy tacskóm. szaporítótól nem szeretnék venni. a tenyésztő meg nekem kicsit drága. így arra gondoltam,hogy menhelyről hoznék.( tudom,hogy ott is kell fizetni,egyértelmű. )

de megéri onnan vinni? milyen természetű kutyák vannak ott? macskákkal pl ki fog jönni? meg egyáltalán ajánljátok ezt ,hogy menhelyről hozzak?


2016. jún. 2. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A Futrinkának van tacskó mentése.

Érdemes menhelyről venni, de ott javarészt keverékek vannak, nem fajtatiszta tacsik (pont mint a szaporítóknál, csak ők még törvényt is szegnek és "ahhoz képest" sokat elkérnek).

Hogy milyen természetű kutyusok vannak ott, azt csak és kizárólag ők tudják megmondani, mintahogy azt is, hogy a cicákkal melyik kutyánál mi az állás.

2016. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A természetüket általában ismerik a menhelyi dolgozók, sokat el tudnak mondani a kutyákról.

[link]

Érdemes itt a fajtamentőknél is szétnézni, hátha van olyan kutyus aki megtetszik.

2016. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A menhelyi kutya nem egy fajta.. Honnan tudhatnánk, hogy milyen lesz a természete? Minden kutya külön személyiség.

Neked kell kimenned és megismerkedni majd vele, ha tetszik akkor hazaviszed és bemutatod a macskának. Ha nem jön ki jól vele akkor majd leszoktatod a kergetésről.. A mi kutyánk is neki akart menni a macskának, ha azt látta, hogy a kajáját ette, de leszoktattam és azóta hidegen hagyja a macska jelenléte.

2016. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!