Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kellett volna csinálnom?...

Mit kellett volna csinálnom? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltattam a kutyánkat, már jöttünk hazafele, és eljátszotta a szokásos hisztijét, nem akart jönni, még itt szaglászik, ott szaglászik, ugyhogy főleg húztam magam után. Szóval a kutya mögöttem, egyszercsak hátranéztem és ott volt a seggénél egy puli és két nagyobb fekete kutya messzebb. Akkor úgy láttam mintha harapná, de utólag visszagondolva lehet csak barátkozott, bár az enyém mintha menekült volna előle.

Mit kellett volna csinálnom, mit csináljak máskor ha ilyesmi van?

Amit csináltam: ráordítottam a pulira és belerugtam egy nem túl erőset, az arrébb ment, én meg rohantam. A kutyám simán jött mellettem, a többi szerencsére nem jött közelebb. Az jutott eszembe hogy be kéne menni ott az egyik udvarba, de nem minden háznál van kutya, és nem volt kint ember. Ugyhogy rohantam (tesiből három ötöst érdemelnék:D) és közbe előkaptam a telefonomat és anyukám hívása fölött volt az ujjam.

Szerencsére nem lett semmi baj, de nem rajtam múlott :(


2016. jún. 2. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajtájú a kutyád? És kan vagy szuka? Egyébként szerintem nem lett volna semmi baj, ha nem rohansz se. A puli utánatok ment?
2016. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezt egy kicsit túlparáztad. Menj el inkább orvoshoz.
2016. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát amilyen pánikrohamot kaptál ne csodálkozz ha a kutyád nem bízik benned és inkább a saját útját akarja járni.
2016. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elkergetem az ilyen utcai kutyákat, akármilyen módszerrel. Elrohanni már fölösleges és butaság is, pláne mivel úgy is utolér és csak még bizonytalanabbnak tűnök előtte, még jobban bekapcsolhat a kutyámra.
2016. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2 éves golden kan kutya

Én meg egy 14 éves lány vagyok.

Nem jött utánunk és tudom hogy nem jo amit csináltam de hogy kéne elkergetnem?

2016. jún. 2. 17:39
 6/8 A kérdező kommentje:
+ kiskorom óta valamennyire tartok a kutyáktól
2016. jún. 2. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kifejezetten rossz ötlet volt elszaladnod, hisz így azt mutattad a kutyádnak, hogy félsz. Rosszabb esetben akár rá is támadhatott volna a kutyákra, vagy azok a tiedre. Szerintem ilyenkor a határozottság a legfontosabb.
2016. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tartasz a kutyáktól, nem kellene egyedül sétáltatnod a sajátodat. Egyébként a legtöbb ilyen szituban elég, ha lehajolsz a föld felé és úgy csinálsz, mintha felvennél egy követ és imitálod az eldobást.Közben kiabálhatod--menj haza!A legtöbb kutya elmegy.

A kutyádat pedig tanítsd meg arra, a te szavad a döntő. Ha menni kell, ne húzni kelljen, hanem menjen legalább melletted.

2016. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!