Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya büdös a lakásban?

Minden kutya büdös a lakásban?

Figyelt kérdés
most én vigyázok a barátnőm kutyájára . egy keverék fekete németjuhász meg valami keveréke . de ez a kutya büdös. es nem azert mert nem fürdik ennek nem kosz szaga van hanem valami más . de mindig ezt érzem ha a munkahelyre is jön a kutya

2016. jún. 2. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
én is akarok kutyát de ez elrettent rendesen. amugy készen állok rá szerintem mert az a kutya kezelhetetlen de mi 5 perc alatt lerendeztük ki a falkavezér és ugy sétál velem mint a kisangyal. szoval lenne érzékem hozzá
2016. jún. 2. 15:38
 2/11 anonim ***** válasza:
csak az ápolatlan/helytelenül etetett kutya büdös.
2016. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, de én is találkoztam már baromi büdös kutyával. Egy Bichon frisé, akit állandóan fürdettek, csak épp olyan fogkövei voltak, amilyet én még nem láttam. Ha a kutya pl. elkezdett lihegni, olyan szag lett fél perc alatt, hogy lefordultam a székről.
2016. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ahogy az előzőek írták lehet szájszaga, de okozhatja valami bőrprobléma, ill. a bűzmirigyből is szivároghat a cucc és bizony az is elég büdi tud lenni:/
2016. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

lehet hogy a táp miatt árad a kutyábaól fura szag?

ma mikor levittem sétálni akkor ürített is , olyan világos téglszínt kakált kicsit rozsaszineset. tuom gusztustalan hogy leirom de mikor felkellett szedjem aszthittem kifekszem

2016. jún. 2. 15:59
 6/11 anonim ***** válasza:
mit kap enni?
2016. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem . Az enyém illatos virágszál volt, a lábai mint egy szál rózsa .

Egyszer éreztem egy kutyát büdinek, na annak tényleg volt baja, 6 macskával lakott együtt egy 1,5 szobás lakásban, gondolhatjátok mi volt ott ...

2016. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem két nagytestű kutyám van, minden éjjel bent alszanak, télen, és nyáron a nagy melegben nap közben is bent vannak, egyébként kint. Abszolút nem büdösek, sőt, én mikor ölelgetem őket szoktam szagolgatni is, mert az az igazi kellemes kutya"illatuk" van. :) A kutya mancsának az illatát (ha csak nem lépett sz@rba) kifejezetten szeretem.

De például volt olyan, hogy kint voltak olyan napon, amikor odakint mindenki égette az avart, na akkor aztán szerencsétlenek tényleg marha büdösek voltak a füsttől, de vagy két napig is.

2016. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én olyanról tudtam hogy kêt cane corso volt egy lakásban, kinti benti kutyák voltak, fürdetve is sokat voltak, sőt megvoltak tanítva hogy mikor belépnek a köszöbön meg kell törölni a lábukat, addig nem mehettek be a lakásba, és megis törölték elléggé érdekes látvány volt, ahogy huzkották a lábukat a lábtörlön...

A lényeg ha bementem a házba akkor mindig megcsapott az a tipikus kutya szag, nem az az ázott, nem is az a meg ettem a szomszêd kutya sz@rát és most tele lihegek mindent a borjú tüdőmmel, szóval mindig lehetett êrezni, de mondjuk azêrt itt már a méretekre is lehet hivatkozni.

2016. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy mértékben függ a tápláléktól. Az enyémek barfosak (nyerset esznek) és egyáltalán nincs szaguk. Sőt! Olyan finom kis ölelgetni valók, mint egy plüssjáték. Pedig az egyik nagytestű keverék. A másik egy beagle. Ő idősebb és míg tápot kapott,elég büdi volt. De a nyers kaja ezt megszüntette. Az egyik rokonom Lidlis táppal etetett kutyája valami iszonyat büdös.
2016. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!