Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Végszükség esetén négy hetes...

Végszükség esetén négy hetes kiskutyát el lehet hozni a mamától?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 10:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz körülmények közt tartott alom.Egy kicsit elvinne egy normális család most vasárnap.
2016. jún. 3. 10:57
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
NEM! Fel kell jelenteni őket, állatvédőknek szólni, majd ők intézkednek. Nem ám elrángatni a kölyköt, az anyakutyát, meg a többi kicsit hagyni szenvedni! Mi nem jut még eszetekbe?'
2016. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Segítséget kell kérni az anyának, akit a kicsikkel együtt kell elhelyezni. Felelőtlenség elvenni tőle a kicsit, nem is biztos, hogy túlélné!
2016. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem egy nagyon fiatal talált kölyökkutyát is felnevelnek. Van rá lehetőség, póttej, egyebek. Inkább egy olyan család, ahol vállalják a kicsi további megfelelő tartását.
2016. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az anyakutyát nem adják.

Én is állatvédő vagyok,az egyik szervezet átveszi őket nyolc hetesen.Csak annyi a dolog,hogy én még nem foglalkoztam ilyen kicsi kutyákkal.Nem értek hozzájuk,de jobb lenne,ha mielőbb elkerülnének onnan.

2016. jún. 3. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy nem adják.Ha rossz körülmények közt van tartva,akkor fel kell őket jelenteni,és a hatóság intézkedik.
2016. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyenkor az anyjával kell menteni. Ezt le kell játszani ezt a mérkőzést. 8 hetes kora előtt nem szabad elválasztani.
2016. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan menhelyet/állatvédő szervezetet aki segít elvinni az anyjával együtt! Sok ilyen van: Tetovált Állatmentők pl.
2016. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden szervezet azt mondta,csak az Önk.intézkedhet.Eszükben sincs.Megmondták,hogy nem foglalkoznak vele,kutyák miatt nem hergelik a népet,mert itt mindenki szegény.
2016. jún. 4. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!