Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire szereti a border...

Mennyire szereti a border collie a gazdáját?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy este például ha ülök s fotelon akkor odajön hozzám?

Tudom, hogy nagyon okos, ebből fakadóan elvileg nagyon érzékeny is. ez igaz? Mennyire nagyon érzékeny?Mit jelent az, hogy érzékeny?



2016. jún. 3. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt így kijelenteni, hogy mennyire szereti a gazdáját nem lehet, mert egyed függő. Ha jó kapcsolatot ápolsz a kutyáddal és sok közös programot csináltok akkor valószínű oda fog menni. Ha csak napi 1-2 órát lát belőled akkor nem biztos:)
2016. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rajtad függ, hogy mennyire fog kötődni hozzád. Nekem is border colliem van. Télen többet dolgozom, nyáron kevesebbet, így több időm van rá. Látszik a kutyán, hogy nyáron, mikor többet vagyunk együtt akkor jobban kötődik.
2016. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bordert szeretnél venni?

Tisztában vagy a fajta napi igényeivel?

2016. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, teljes mértékben!
2016. jún. 4. 06:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy kan border colliem van, aki mindenkihez odamegy, nem csak hozzám. A kapunál simogatja a postás, a csomagot hozó futár és bárki, aki jön hozzánk, mert egyből odamegy és simogatást kunyerál, aki szóba áll vele és megsimogatja, összenyalogatja a kezét, szóval nagyon barátságos, a gyerekeket különösen imádja. Olvastam, hogy a border collie félénk, hát ez az én kutyámra egyáltalán nem igaz, soha nem láttam még rajta félelmet, a tüzijátékot és az égzengést is ugatja, a farkát felemelve. Érzékenynek sem gondolnám, legalábbis ha én leszidom, úgy lepereg róla, mintha meg sem hallotta volna, soha nem szégyelli el magát, nem látni rajta, hogy belegázoltam volna a lelki világába. A fiamék francia bulldogja egy szidás után fél óráig lapul az ágyában és ki sem mer jönni, szerintem ő sokkal érzékenyebb. Egyébként itthon szót fogad nekem a kutyám, elég egyszer mondani neki, hogy nem szabad valamit csinálnia, aztán betartja, de azt a fajta ragaszkodást, hogy ő folyton a nyomomban legyen és csak rám figyeljen, azt még nem sikerült elérnem, ha mondjuk elmegyünk olyan helyre, ahol több kutya van. Akkor ő szimatol, be van zsongva és nem nagyon törődik velem, nehéz rávenni, hogy rám figyeljen. De nagyon szeret, az biztos, és nagyon odabújós.
2016. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két borderem van. Két különböző karakterrel. Az egyik igényli hogy odajöhessen, a másik kifejezetten nem.
2016. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A miénket le se lehet vakarni:D Teljesen az adott kutyától függ és attól is némileg hogy milyen kapcsolatot alakítotok ki.
2016. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!