Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a boxba?

Hogyan szoktassam a boxba?

Figyelt kérdés
a kutyam bepanikol a szallitodoboztol,ha meg huzom erosen a porazt befele akkor morog.hogyan tudnam megszerettetni vele?ez utazaskor volt.uj helyre koltoztunk es itthon levettem a doboz tetejet es porazzal bevezettem a dobozra,raktam neki kajat oda.de nem akar rajt maradni.ugy akartam hogy ravezetem es rarakom a tetejet.megint utaznunk kene hamarosan es jo lenne ha nyugodtan tudna lenni a boxba.azt meg hozzatennem hogy sosem utazott meg dobozba.

2016. jún. 3. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én lenet hogy azt csinálnán hogy a kutyának kint hagyom a dobozt, megszagolja, hozzáér stb.
2016. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kint hagyod, beteszed neki a kedvenc játékát (ha van neki), kajával becsalogatod. Légy vele nagyon türelmes, ha bement ne zárd rá had mászkáljon ki-be amikor kedve tartja. Jöjjön rá, hogy nem kell félni a boxtól.
2016. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!