Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tombhazlakasban egeszseges...

Tombhazlakasban egeszseges kutyat tartani?

Figyelt kérdés
Van ismerosom akinek a kutyaja allandoan az agyra maszik,hull a szore,gyerek is van,puszilgatjak a kutyat,mas ismerosom pl.naponta egyszer viszi ki setalni,egyebkent a lakasban van egyedul egesz nap,mas ismerosom kutyaja az erkelyen vegzi a dolgat es meg sorolhatnam.
2008. szept. 25. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
:D Gusztustalan, állatkínzás, és egészségtelen. Ez a véleményem, és lehet lepontozni...
2008. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
mi kertesbe lakunk yorkink vanfeljöhetnek az ágyra,velünk alszanak,DE nincs gyerekünk.hozzáteszem nekik nem hullik a szőrük.de tényleg.imádjuk őket.ha le tudod vinni napi 4-5 ször sétálni,és szobakutyát választasz,akkor egézséges emeltes házban is tartani.amióta ilyen hideg van,nekem is csak pisilni,kakilni járnak ki.viszont nagy a mozgásigényük.sokan azt hiszik elég a kertbe kiengedni őket,pedig mi is isszük őket sétálni,jó,nem minden nap.
2008. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még úgysem igazán egészséges, de egy szobakutyus belefér... De tényleg kell neki 4-5 séta, hogy tudjon pisilni, kakilni.
2008. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha szobakutyája van az embernek akkor nyugodtan lehet. Nagy testű kutyát tartani szerintem is állatkinzás. Nekem már idősebb a kutyám, nem igényli a mozgást. Ha elvégzi a dolgát néz rám, hogy most már nemjünk. Ő is feljöhet az ágyra, tiszta fürdetve van. (tisztább mint néhány ember) A szőre nem hullik. Általában a hosszú szörű kutyának nem hullik annyira. A rövig szörűeknek tudn nagyon.
2008. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!