Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka kutya?

Kan vagy szuka kutya?

Figyelt kérdés

Lehetőség adódott rá hogy lehet kutyám és pont van egy ismerős akinek van 4 darab 1 éves kutyája amit odaadna.

Annyit tudok róluk hogy az apuka vizsla és nem nagy termetűek de nem is padlócirkálók.

Gondolom a 4 kutya között akad fiú és lány is, de fogalmam sincs hogy melyik lenne az optimális, aztán lehet hogy nemtől függetlenül beleszeretek az egyikbe. Kerti kutya lenne.



2016. jún. 3. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem amelyikkel úgy érzed, hogy megvan az összhang, ne nem szerint válassz:) (és miután hazaviszed érdemes ivartalanítani, ha eddig még nem volt)
2016. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos, szukát csak akkor vegyél magadhoz ha ivartalanítod is, mert a kertből tüzeléskor általában besikerülnek a "véletlen" almok, aztán gondolom neked se hiányzik egy rakat kiskutya, akiket nem tudsz majd hova tenni...


Másrészt én a helyedben inkább menhelyről fogadnék be egy kutyust (akár kölyköt), mert nekik sokkal nagyobb szükségük lenne egy családra, mint a felelőtlen ismerősöd kutyáinak, akiknek van fedél a fejük felett, kapnak enni és nem kell egymás hegyén-hátán tolonganiuk...

2016. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen ivartalanítva lesz ha még nincsen. Az 1 éves kor még nem késő neki?


Ezek a kutyák is hasonló sorsa jutnak a közeljövőben sajnos, azért most, 1 évesen válna meg tőle a gazdi.

Néztem az itteni menhelyi kutyákat is, kettőről van tudomásom de ők már öregek lennének nekem, 7-9 éves.

Még soha nem volt saját kutyám, 20 évesen úgy várom már hogy elhozhassam mint egy kisgyerek várja a karácsonyt.

2016. jún. 3. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
egy kutyát sose késő ivartalanítani
2016. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, amelyikbe beleszeretsz.

A kan ivartalanítása egyszerűbb és olcsóbb, ha ez esetleg szempont.

Amúgy én szuka párti vagyok, de megindokolni nem tudom. :)

2016. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!