Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szállítására melyik box...

Kutya szállítására melyik box a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Ez a kettő stabilan áll az autóban? Melyik lehet a jobb?


[link]


[link]


(ezek csak random méretű dobozok a kialakítás a lényeg)


Esetleg ez?


[link]


(ezt nem hiszem hogy megvenném mert baromi drága, sok helyet foglal és nagyon ocsmányul néz ki)


Az első kettő közül melyik biztonságosabb és kényelmesebb? Csak nagyobb távoknál használnánk.



2016. jún. 4. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a fémrácsosat használom, csomagtartóba teszem és kész, mondjuk nekem fiat doblom van es nem tudom hogy más kocsiban hogy férne el/ hogy lenne a kutyának jó
2016. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én úgy vélem hogy a műanyag dobozos ijesztő lehet mert nem lát ki belőle sötét van és hát na... ijesztő. Én a másikra szavazok de érdekelnének tapasztalatok vásárlás előtt. Kinek mi vált be. Előre is köszi.
2016. jún. 4. 11:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a kutya megszokja a műanya dobozt, akkor nem ijesztő az sem. Annyiban előny, hogy kevesebb szőr száll a kocsiban. Viszont nyáron eléggé megreked benne a meleg.
2016. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekunk a doboz van, jol erzi magat benne mert ilyen farkasodu jellege van, ahova vissza tud vonulni es nem zavarja a mozgas (nekunk abban is alszik telen, most nem mert megsulne) viszont a szelloztetese nem az igazi.


A racs nagyon jo, szepen szellozik es vannak egesz mobil darabok is (osszecsukhato), en nem kedvelem a kutya sem ezert csereltuk dobozra.


A 3. Azt kocsiba szoktak beepiteni az nem mobil szallito eszkoz (amennyire en tudom), ilyet az rak a kocsiba aki mindenhova kutyaval jar.


A lenyeg meretre olyan legyen amiben kifejletten is meg tud fordulni (ha meg fiatal).

2016. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen még elég kicsi 4 hónapos amúgy nagytestű. A szőre nagy ezért lehet hogy mostanában bent nem nagyon használná de kocsiban is csak akkor amikor pl. családi program van (séta,kirándulás) az autó 5 személyes mi 5-en vagyunk, de ha nem megy mindenki akkor tud hátul ülni mert van biztonsági öves hámja. Szerintem ha nem megyünk messzire akkor simán mehet a csomag tartóba, de évente szoktunk 1300 km utazni oda és vissza ennyi és évente legalább 1x de lehet többször is. (nagyszülőket látogatjuk) Azért lenne praktikus a doboz mert nem biztonságos ha csomagok mellett ül mert kanyarnál rá dőlhet és az veszélyes szerintem.


Esetleg a padlóhűtéses doboz mennyire praktikus?

2016. jún. 4. 12:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem fém van, de most műanyagot készülök venni. Ha nagytestű kutyád van és nagy ketrecet kell vegyél, akkor szerintem elég macerás az összeszerelése stb... Meg hát ugye nagyon szőrös lesz az autó, plusz nekem egy idő után kezdett egy kicsit eldeformálódni a fém.

Szóval én a műanyagot ajánlanám így utólag, de mindekettőnek vannak előnyei és hátrányai is.

2016. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha kis tavra visszuk a kutyat akkor dobozt se hasznalunk van egy ulesvedo a hatso ulesen arra fekszik. Hosszabb utakon beszall a dobozaba es vegigalszussza az utat. Nekem a muanyag nagyon bevalt, de nagyon figyeljetek oda a szellozesre es a levegore + mafel ket orankent had szalljon ki egy 15 percre es nyujtsa ki magat pisiljen meg felszabaduljon, mert nekik annyira nem vidam az autoban valo zotykolodes, de siman megszokjak.
2016. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze nem is gondoltam egész útra oda zárni. Rövid távra szerintem is felesleges. De ha magában áll a csomagtartóban nem billeg?
2016. jún. 4. 12:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztos, de gumipokkal lehet rogziteni pl.
2016. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 komandi2 ***** válasza:

Ferplast Atlas Car 100

Mi ezt használjuk,a legjobb!

A tetején van két tároló fakk,póráz kefe,játék,stb.belefér.

2016. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!