Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS ez giliszta?

SOS ez giliszta?

Figyelt kérdés

Nyersen etetek, állateledelesnél veszem az elvileg A minőségű aprólékot/nyesedéket. Most ilyen bigyó volt benne.. ez tuti giliszta..

Mit csináljak, dobjak ki 30 kg húst?


Kép: [link]


2016. jún. 4. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Eléggé annak néz ki. Talán főzve még oda lehet adni a húst de nem túl biztonságos.
2016. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy giliszta, közelről megnézve. Inkább valami másfajta féreg lehet. :S Érdemlegeset sajnos nem tudok hozzá szólni, hogy ezt oda adhatod-e.
2016. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez féreg sajna az én kutyámnak is ilyenje volt... :/ Talán kérdezd meg egy barf-os csoportban vagy dokitól. Szerintem nagyesélyel féreg.
2016. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez bélféreg! Ha ezt odaadod a kutyának, annyi, vége. Én mindig is azt mondtam, hogy házi koszt + száraz eledel.
2016. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az sajnos . A minőségi száraztáp megbízható , nincs gyomorbaj szájszag , fogkő se izületi gondok hályogosság , vese baj . Egyszeri nagy zsákos vételnél nagy kiadásnak tűnik .
2016. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen fajta húsod van?
2016. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Acanát evett, nem a pénz miatt váltottam, de egészségesebbnek tűnik a kutya..

Kacsahús, elvileg jó minőségű. Ez a húson volt rajta nem benne...de azt figyeltem meg, amit boltban veszek emberi fogyasztásra alkalmas, az sokszor büdös.. mi magunknak is válogatunk.. nem tudom mit csináljak már...

2016. jún. 4. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem orvos, sem féregismerő. Viszont utána olvastam és említik a szárnyasok orsóférgességét. Ez a micsoda igen hasonló. Innentől az a kérdés, milyen helyről vágták azokat a kacsákat, mivel féreghajtást szárnyasoknál is kell csinálni.
2016. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is orsoferegnek nez ki...nincs tudomasom rola,hogy szarnyasbannlenne ilyen de kutyanak semmikepp nem adnam oda es ahonnan vetted sem ajanlom,hogy tobbet vasarolj.
2016. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát biztosan többet nem veszek innen. Inkább veszek bolti húst, mint állatboltban... dobhatok ki egy csomó húst... de mindegy legalább megláttam..lehet az eddigiekben is volt ilyen.. nembaj gyorsan féreghajtom a kutyát, aztán normális húst veszek neki is :(
2016. jún. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!