Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy beagle-tacskó keverék...

Egy beagle-tacskó keverék milyen jellemű kutyát eredményezhet? Vagy nem lehet megmondani mi érvényesül?

Figyelt kérdés
nem tudom mennyire érdemes olvasgatni a kettejük fajtajellemzőjére érdemes leírásokat, ehhez kapcsolódna a kérdésem eredetileg http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7846056-hamar..
2016. jún. 4. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet meghatározni majd idővel megtudod de amíg kicsi nem fog látszani hogy melyik fajtára ütött jobban. Lehet hogy keverednek a tulajdonságok szerintem keveréknél ezt nem lehet megmondani.
2016. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fajtán belül is nagy különbségek vannak. De mindkettő a makacsabb, önérzetesebb, határozottabb, önállóbb fajták közé tartozik.
2016. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan a szülők jelleme számít leginkább. Abból indulj ki
2016. jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tacskó beagle keverékem van. Az enyém inkább tacsira hasonlít kívül, és inkább beagle belül. :) De ez mind attól függ mennyire keveredtek, és hogy oszlott el benne.
2016. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk beagle-tacskó keverékünk van... alkata teljesen tacskóé viszont a füle és a mintázata inkább beagle. Ami biztos hogy nagyon szép és okos :)
2016. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!