Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Halott már valaki olyanról,...

Halott már valaki olyanról, hogy egy összecsapás során egy Golden Retriever elintézett egy olyan kutyát, ami nálla elméletileg sokkal erősebb (pl. Rottweiler, Pitbull stb. )?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Mivel tudtommal a Goldi (neveléstől is függően) vissza se támadna inkább menekülni próbálna. A Roti (neveléstől függetlenül) nem hiszem hogy behúzott farokkal rohanna el. De ez csak az én elméletem.
2016. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Anno a spánielem rendesen megtépett egy Cane corso -t. Mindkettő felnőtt kan volt.
2016. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Lattam mar olyan goldiet aki orulten megy neki minden kutyanak,nagyon dominans es agressziv mas kutyakkal. Soha nem hagyta a gazdaja,hogy elfajuljanak a dolgok ugyhogy nem lehet tudni hany pittet olt volna meg :))

Normalis korulmenyek kozott semmi eselye nem lenne ezekkel a kutyakkal de elmeletileg egy olyan goldie aki kutyak kozott nott fel,tanult verekedni,harcolni es nagyon dominans talan kepes lenne elintezni egy puhany,agyoniskolazott,szocializalt,jolnevelt szobacicakent tartott "harcikutyat" aki nem mer es nem is tud verekedni.

Johetnek a rajongoim lepontozni de ez az igazsag.

2016. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
És ha mondjuk két agresszív kutyáról van szó? akkor már nem egyenlőek az esélyek és szerintem talán a Pitbull nyerne mivel arra van kitenyésztve nem? :/
2016. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha ket atlag kutyarol beszelunk,vagy ket agresziv kutyarol akkor a goldie eselytelen
2016. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Na ott a pont :D
2016. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem. És pár agresszív egyed kivételével nem is fog, más a jelleme. A pitbull/amstaff harcra lett kitenyésztve, tehát ha ilyen szituáció áll elő, akkor sokkal ösztönösebb, mint egy goldi, arról nem is beszélve, hogy a saját méretéhez képest övé a legerősebb harapás. A vadászkutyák (pl goldi, vizsla) "puhaszájúak", mert a vad (pl fácán, nyúl, kacsa) nem sérülhetett meg, miközben behozzák (apport). Egy tojást is képesek úgy vinni, hogy ne essen baja.
2016. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Előző vagyok. Tehát szinte esélytelen. Talán egy-két elvetemült képes rá, azaz 1%, a 99% ellen. A többi elfut vagy megadja magát, esetleg alulmarad a küzdelemben...
2016. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A mérete, izomzata, testalkata miatt egy átlagos Golden alul maradna átlagos Rottweilerrel és pitbullal szemben. Esélytelen.(átlagost úgy értem hogy egészséges, nem alultáplált) Maradandó károsodást tudna okozni de egy verekedésbe ő lenne a vesztes.
2016. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Goldi egy viszonylag nyugodt fajta de sok eset volt mikor egy kisebb kutya nekirontott egy nála többször akkorának a gazdája védelmében.
2016. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!