Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen vannak fajtiszta...

Menhelyen vannak fajtiszta kutyusok, és kölyök kutyák is?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 17:59
 1/10 bollocks ***** válasza:
78%
A menhelyeken csak fajtiszta kutyák vannak, és néha előfordulnak kölykök is.
2016. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen vannak fajTAtiszta kutyák is persze ezt nem lehet tudni mivel nincs papírjuk meg hasonlók de biztosan akadnak persze ezekre azt mondják fajta jellegű keverék. Kölykök is vannak bőven :)
2016. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. jún. 5. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam segíteni ott mindig akadtak fajtatisztának tűnő kutyusok, pl. akikkel jobban meg is ismerkedtem: staffi, német juhász, magyar vizsla, meg egy beagle a kölykeivel, bár azok fekete kis szőrgombócok voltak, szóval az apuka más volt. Rajtuk kívül is voltak még kölykök, többször is hagytak a kapu előtt bezsákolva kicsiket.
2016. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 5 évig dolgoztam állatmenhelyen, de csak 2-3 alkalommal volt nálunk olyan, akire rá lehetett azt mondani, hogy fajta jellegű keverék. Ilyen esetben mindig értesítettük a fajta mentőket, akik elvitték a kutyusokat, elsősorban náluk érdemes érdeklődni.

Persze akadtak nálunk is olyanok, akik mondjuk félig voltak német juhász, vagy vizsla kutyusok, akik hasonlítottak is ezekre a fajtákra, de egyértelmű, hogy keverékek. Csak azokra mondjuk, hogy fajta jellegű, akikről laikusok nem tudják egyből megmondani, hogy nem fajtatiszták.

2016. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) esetleg aki többet dolgozott már kutyákkal az látott már valahol németjuhász és husky keveréket? Neten láttam képet róla és nagyon megtetszett:)
2016. jún. 5. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ne külső alapján vegyél kutyát, és pont ebből a két fajtából egy makacs, határozott kemény kezet igénylő kutya lenne :) amúgy keress rá vagy a husky/szánhúzókutyák vagy a németjuhász fajtamentőknél
2016. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kerestem még rá a jellemzőire,mert éppen csak láttam egy képet és megtetszett de nem ástam bele magam jobban a témába,de köszi!:)
2016. jún. 5. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fajtamentő oldalak. Ott lehet találni "Fajta tiszta" kutyát de a kölyök szerintem ritka.
2016. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!