Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz kutya anyuka vagyok?

Rossz kutya anyuka vagyok?

Figyelt kérdés
mennyi időt igényel egy napból egy 4 hónapos kutyus? nagyon nagy a mozgásigénye, egész nap futkározna de nincs sajnos annyi szabadidőm hogy reggeltől estig csak vele foglalkozzak. Ha 1-2 órára magára hagyom vagy hogy csak fekszik az ágyon és nézelődik. lehet én aggódom túl, de néha teljesen bűntudatom van ha látom hogy nem csinál semmit. Napi többször is le van hordva sétálni, azt nem hagyom ki

2016. jún. 5. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodj meg, ez így teljesen jó! :)
2016. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Néha még a 4 hónapos kutyák is pihennek. Miért kellene mindig valamit csinálniuk?

Egyébként kutyagazda vagy és nem az anyukája a kutyának.

2016. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Hú vazze, tud a kutyus írni! Ja, nem...

Azért tudnék sírni...

Figyelj anyuka! Nem áll ám meg a kutya a fejlődésben, mert nem pörög napi 25 órát!

Teljesen természetes, hogy van, amikor csak fekszik és néz ki a fejéből. Ez miatt ne aggódj.

Te is szoktál pihenni, nem? Ettől még jó anyuka vagy. :)

2016. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves második. Köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmemet. Nélküled azt hiszem sose jöttem volna rá hogy nem én szültem, és kételyekkel tele éltem volna le a hátralévő életemet, még szerencse hogy ilyen okos emberek mint te néha kijavítanak az interneten. Ez egy kifejezés. nézz utána
2016. jún. 5. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Oké oké.. hozzám került az utcáról összekapart fajtajellegű bullterrierem, és mégsem lettem az anyja.


Amennyiben zsebcirkálód (remegő mini yorkid) van akkor érthető, hogy anyuci pici babája, akit lehet öltöztetni meg tutujgatni meg gügyögni neki...


Ja a kutyának nem kellene gügyögni..

2016. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

3. vagyok

Azért a kettesnek igaza van.

Két verzió van:

- vagy egy iszonyúan hülye 3,14csa vagy és elb...od a kutyád, mert gyereknek neveled

- vagy csak simán rosszul fogalmaztál.

Ezzel a "beszólással" a kutyások hülyének fognak nézni, ne használd ezt a kifejezést, hisz nem igaz és ezt te is tudod.

Amikor még nem volt gyerekem, akkor úgy éreztem, hogy a kutyám a mindenem, de sosem használtam ezt a kifejezést, és sosem éreztem, hogy az anyukája vagyok.

2016. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan, miért kell bántani? Normálisan feltett egy kérdést. Ha nem tetszik a megfogalmazás, akkor ne válaszolj. Nem bántásból mondom, de szerintem nagyobb barom az, aki egy ilyen megfogalmazás miatt veri a nyálát és elkezd személyeskedni

Nekem macskám van, és néha előfordul, hogy "kisbabámnak" hívom. Sőt, az öcsémet is szoktam "babucimnak" hívni, pedig képzeljétek, nem én szültem. Attól, hogy "kutya anyukának" nevezi magát, még nem valószínű, hogy előkét köt a kutya nyakába és etetőszékbe ülteti, majd ha elfogyasztotta a pépet meg is büfizteti. Ne legyetek már ennyire rosszindulatúak! Inkább örülnétek neki, hogy állatbarát és érdekli, hogy kielégíti e a kedvence igényeit.

Visszatérve a kérdésre, teljesen normális, ha nem pörög állandóan, mint a villanyóra. Attól, hogy nem tudsz vele foglalkozni egész nap, még jó gazdi vagy.

2016. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
azért az se jó, ha megszokja, hogy 24/24 órát non stop vele töltesz, mert akkor a későbbiekben nem fogja elviselni, ha egyedül kell otthon lennie. Abban a korban van amikor már nyugodtan magárahagyhatod időnként, had szokja.
2016. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem vagy rossz gazdi.

4 hónaposan már nyugodtan lehet egyedül hagyni 1-2-3 órára, sőt kell fokozatos szoktatni az egyedülléthez. Nem kell vele reggeltől-estig foglalkozni. Nyugodtan feküdjön, pihenjen, erre szüksége is van.

A napi sétára (vagy ha lakásban él, akkor most még napi legalább 4, később legalább napi 3 sétára) szüksége van, de ha otthon vagytok, nem kell vele állandóan foglalkozni.

2016. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
13 éves meg mini yorki :D Jót nevettem. 22 éves vagyok és angol agaram van ha ennyire érdekel. Ez pedig mint mondtam egy kifejezés de nagyon vicces hogy vannak akiket már ennyi felidegesít. Párommal közös kutyánk és viccből szoktuk neki mondani hogy "ne rágd apád papucsát" meg "gyere anyádhoz" és nem kezel a gyerekemként, bár technikailag még gyerek, és én etetem meg fürdetem és tanítom minden jóra, szóval a szó átvitt értelmében az "anyukája" vagyok. Köszönöm azoknak a választ akiknek az értelmi szintje nem egy 6 osztályost se végzett tanyasi szintjén van, ment a zöld kéz. Előzőleg volt már egy kuvaszunk, és egy német juhász keverékünk is, de mivel mindketten házőrzők voltak nem kellett sétáltatni naponta és kinti kutyák voltak, azért kérdeztem, mert szobában most van először kutyám. És mint már sokadjára kiemelem ez egy kifejezés. Külföldön tejesen megszokott, de van ember aki az élő fába is beleköt
2016. jún. 6. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!