Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy ne egye...

Mit csináljak, hogy ne egye meg mindennap?

Figyelt kérdés
Van kettő tengerimalacom, és állandóan kiszórják a kakit.. napi szinten takarítok a ketrecük körül.. már tettem oda mindent, akkoris ki ki esik 1-2 darab. A kiskutyám meg előszeretettel eszi. Hiába szóltam rá ezerszer, s büntettem meg akkoris eszi. Kölyök 3 hónapos, ezért ilyen neveletlen. Arrébbrakni nem igazán tudom a ketrecet máshova a szobában. Mit tehetnék, hogy ne egye meg amíg nem vagyok itthon?
2016. jún. 6. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem max. annyit tudsz tenni hogy valamivel körbe keríted. Amikor látod hogy eszi akkor pedig leszidod. Elég nehéz helyzet :/ Sok szerencsét,remélem segítettem
2016. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ragassz valamit a ketrec also felere korben
2016. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Útolsó az nem jó ötlet mert a tengeri malacok mindent megrágnak. Szerintem nem hiányzik a kérdezőnek hogy elpusztuljanak a malackák.
2016. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Korábban ezt mi úgy oldottuk meg, hogy amikor nem voltunk otthon odahúztunk két fotelt meg egy széket, és nem fért oda a kutya. Amíg nincs otthon az ember nincs ez az "akadály" útban nem akadályoz senki. Amikor haza értünk odébb tettük.
2016. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!