Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le arról,...

Hogyan szoktassam le arról, hogy mindent megrágjon?

Figyelt kérdés

Remélem valaki tud nekem segíteni. Tehát van egy 7hónapos kölyökkutyám. Mire hazaérek a munkából,mindig talál valamit amit szédszedhet. Teljesen tanácstalan vagyok, soha nem volt még kan kutyám, és az idősebb szukám ezt sosem csinálta.Igyekszünk sokat sétálni, nagyokat játszani, lefárasztani őket, a nagyobb el is van mikor dolgozni megyek. A kicsi mikor itthon vagyunk nem rág meg semmit, igazi tündér mintakölyök. :) De mire hazaérek... De ha csak 20percre is hagyom itthon, mire megérkezek, már valami volt. mostmár el is pakoltam sokmindent, pedig úgy állok hozzá, hogy nehogymár a saját lakásomban dugdosni kelljen a cuccaimat, de akkor talál mást, ma például a vadiúj székpárnáinkat találtam cafatokban. az utóbbi pár hétben kezdte el ezt, még a fogváltásnál sem volt ilyen gondunk. Szerencsére bútoroknak, vezetékeknek nem esik neki. Még azt sem mondhatjuk, hogy unatkozik, rengetek rágóka, játék van nekik, és ugyebár ketten vannak itthon,

Ez az egy problémám van vele, egyébként egy fantasztikusan jófej, intelligens édes kis kincs. Behívható stb...


Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam, remélem valaki tud segíteni nekem. Köszönöm a válaszokat előre is.



2016. jún. 7. 15:24
 1/2 Szenii97 válasza:
Sok sok játék. Ne hagyd huzamosabb idore egyedul. Keruld az ordibalast. Takarits rendszeresenk.
2016. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igazából ha sétálunk, elég sokat játszanak, és napi 3-4óra mozgás biztosítva van nekik bőven, itthon is van vele foglalkozva. :/


Sajnos a munkaidőm 8óra, tehát annyit minden nap itthon hagyom, nem tudom megtenni hogy ne, de gyakorlatilag egyedül nincs, mivel van még egy kutyám.


A rendszeres takarítást meg elintézi, nehogy ellustuljak. :D

2016. jún. 11. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!