Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hónapos huskym egyik...

A 10 hónapos huskym egyik napról a másikra imbolyogni kezdett, eszik, de ki is hányja. Nem lázas de gyenge. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy ez egy komolyabb betegség lehet,kerestem az interneten mindenféle betegségre de egyiknek sem ezek a pontos tünetei.Korábban ugyanez volt a baja,elvittem állatorvoshoz.Nagyon izgatott volt ezért kapott egy nyugtató és egy mindenféle vitaminokból kevert inyekciót.Nem mondtak rá semmit,a hazaúton aludt és utána ugyanolyan eleven,erős,jókedvű volt mint azelőtt.De megint előjöttek ezek a tünetei.Kérem aki tud valamit erről segítsen.

2016. jún. 8. 15:00
 1/4 vatafak ***** válasza:
epilepszia? a biglink (isten nyugosztalja) produkált hasonlókat. eleinte csak ilyesmi aztán persze jöttek a rohamok is ... esetleg bélcsavarodás ?
2016. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd ismét orvoshoz, de ahhoz, ahol először voltatok.
2016. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bollocks ***** válasza:
38%
Olyan nagyon mégsem félsz, ha a gyakorin kérdezősködsz ahelyett, hogy orvoshoz vinnéd a kutyát...
2016. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a kedves kötekedőnek annyit,hogy nem rajtam múlik,a szüleimmel mehetnék csak,és az anyagi helyzetünkhöz végképp semmi köze,a továbbiakban nem válaszolok ilyen jellegű megszólalásokra.Mondták már hogy lehet veleszületett epilepszia is de az orvos erre sem mondott semmit.Köszönöm a tippet,ennek még utánajárok!
2016. jún. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!