Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatósági állatorvosi vizsgálat?

Hatósági állatorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Van két kutyánk, az egyik mentett, gyenge idegzettel. Sajnos séta során (pórázon volt), odakapott egy lánynak, apukám sétáltatta, pont kutyapiszkot szedett fel, és sajnos figyelmetlen volt. Apa rögtön bocsánatot kért, a lány mondta, hogy semmi baj, csak felületi sérülés (alig látszott valami, 4 kg a kutya). Utána a lány valószínű bement a kórházba, és ott megtették a lépéseket, így most kijön hozzánk a hatósági állatorvos. Mit tud tenni? Mire lehet számítani? Nyilván rendesen oltott, chippelt kutyáról van szó.

#harapás #agresszív #hatósági állatorvos
2016. jún. 10. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg ellenőrzi a kutya papírjait, tartási körülményeit és megkér, hogy ezentúl szájkosárban sétáltassátok. Ez amúgy is alapvető dolog kellene legyen egy bizonytalan viselkedésű, agresszióra hajlamos kutyánál.
2016. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Hivatalból ellenőrzik a papírjait a kutyának.


"pont kutyapiszkot szedett fel, és sajnos figyelmetlen volt"

A lány meg akarta simogatni vagy csak úgy elment mellette és belekapott a kutya? Csak kíváncsiságból kérdezem.

2016. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem teljesen tök mindegy neked?
2016. jún. 10. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Bunkózni nem kell, én normális hangnemben írtam neked.


Nekem igazából mindegy, de a kutyádnak nagyon nem :)

2016. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!