Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki elmondaná nekem hogy a...

Valaki elmondaná nekem hogy a rottweilerek mennyire jó harci kutyák?

Figyelt kérdés
Senki félre ne értse,csak kiváncsi vagyok

2016. jún. 10. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ..
2016. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha kutya-kutya elleni kuzdelemre gondolsz akkor lehet oket kepezni erre is de nem a legjobbak.
2016. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miben merjuk egy harci kutya "josagat"?
2016. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A lövészárokban ugyan benne maradnak, de a robbanásokat nehezen viselik, és a gépkarabéllyal is nagyon gyatrán bánnak.
2016. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 volt már. Ahogy foglalkozol vele, neveled.

Nekem, mind három, plüss szelídségű volt. Játékos, értelmes, gyorsan tanulók voltak.

Alomból, másikat ismerős vitte el. Nem foglalkoztak vele. Álandóan kennelbe volt. Végül minden családtagot megharapott.

2016. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A ma tenyésztett rotik általában nincsenek harcra sem tesztelve, sem tenyésztve.

Harcoltatásra bőven van az idiótáknál stafi, pit keverék.

2016. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Harmas ha nekem szolt a kerdes akkor valaszolok habar tudom,hogy poennak szantad:D

Kb ugy merd mint egy K-1 harcoset,mennyire szivos,mennyit bir meg,mennyi meccset nyer stb stb. Hat ilyen teren van ugyan par roti de ugy altalaban nem nagyon jeleskednek. A legtobb roti el van puhulva,kullemre mennek a tenyesztok.

2016. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kutyaharcra szelektálták őket soha,hanem örző védő kutyának (ma már sajnos annak sem) szóval erősnek erősek meg mogorván bánhatnak más kutyákkal de inkább dominálni akarnak mint halálig harcolni,szóval nem az igaziak erre a célra.
2016. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!