Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeritek ezt az érzést?...

Ismeritek ezt az érzést? 😞

Figyelt kérdés

Amikor örökre elmegy a kutyátok, ahogy látjátok, az utolsó pillantását veti rátok, ahogy behunyja a két szép szemét, ahogy az utolsó levegőt veszi..

És az ami eddig volt, megszűnt, megáll az idő, az élet, minden, kihűl a levegő, és egy uresseg tátong a szívedben.

És ilyenkor érted meg az "Egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelíditettél" idézetet.

Ilyenkor fogod fel, hogy milyen rövid az élet, bánod, hogy felemelted rá a hangod, átfut az agyadon, hogy néha rossz gazdija voltál, hogy már nem lesz ki felkeltsen téged reggel, hogy ideje sétálni, csak a fájdalom, a kín uralkodik rajtad..



2016. jún. 12. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Túlreagálod. Valóban rossz egy kedvenc elvesztése de ne dramatizáld már túl.
2016. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 év nem kevés idő, bocsáss meg, hogy nem tudok 1 lélegzetvétellel túl lenni rajta
2016. jún. 12. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is lelkiismeret furdalásom volt a kutyáim halála után, pedig nem volt rá okom. Részvétem!
2016. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hanna97 válasza:
Megértelek teljes mértékben. Velem sajnos 5 évig volt a kutyám, megmérgezték :( de sokáig nagyon fájt a hiánya..és bennem is ezek a kérdések, gondolatok merültek fel. De ha eltelik egy kis idő azt mondom legyen másik kutyád mert nekem az segített a kutyám meg a macskám elvesztése után is hogy lett egy másik kutyám, macskám akik igaz másak mint az előző de ugyan úgy lehet őket szeretni :)
2016. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem. Ugyan nekem ez hörcsöggel volt de nem az állat számít (és annak képességei) hanem milyen mély a kapcsolat köztetek. :')
2016. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elsőn kívül mindenkinek igaza van, az állatoknak van a legnagyobb szívük, csak éppen nem beszélnek.

Sirattam már meg horcsogot is, igazad van 5. teljes mértékben, mindegy a méret, a faj, a kozottetek lévő kapcsolat számít, egy macska miatt is lehet úgy sírni, mint egy degu miatt. Minden kis élet egy érték

2016. jún. 12. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, kérdező :(
2016. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sajnos igen :'( alig egy hete hunyt el a drága tustutyám :(
2016. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Részvétem!
2016. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!