Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem találja a kutyám sehol...

Nem találja a kutyám sehol sem a helyét (? )

Figyelt kérdés

14 eves mult aprilisban, tacsko fiu.2eve gerincserve volt , de mar tunetmentes. Eszik, fut, jarkal. Latszolag nem faj semmilye.

De nem talalja a helyet, egesz nap jarkal, ugat mindenre, ha lefekszik akkor sem marad tovabb ott par percnel.

mi baja lehet?

megfog halni? Cicak olyankor nem erzik jol magukat sehol sem.


2016. jún. 12. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha haldokolna nem hiszem, hogy össze-vissza járkálna. Lehet hogy csak figyelemre vágyik, foglalkozzatok vele egy kicsit többet.
2016. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első hülyeséget írt!


Nyilván valamiért nyugtalan, lehet ez fájdalom, lehet unatkozás jele is. Viszitek sétálni?

2016. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mar nem, 5perc utan leul es indul haza. Nagyon elfarad.

Kertes hazban lakunk, van egy masik kutyam is. Ő 5 eves husky lany, nincsenek egyutt mert a husky kiszokik. Felugyelettel napi 1-2orat egyutt vannak, azt vettem eszre hogy csak akkor van jo kedve es boldog is.

Most tuzel a lany kutya, ma vettem eszre. Lehet attol ilyen..

2016. jún. 13. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:

A második írt hülyeséget, amikor azt mondta, hogy hülyeséget írok. Ráadásul pont azt mondod, amit én, hogy foglalkozzon vele, vigye sétálni.

A fájdalomnak pedig más jelei is vannak. Nyüszítés, leszegett farok, ingerlékenység, az érintett testrész nyalogatása. Nem hiszem hogy ez lenne a probléma.

2016. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, lattam hogy igazabol ugyanazt irtatok mindketten. De mindkettotoknek koszonom a valaszt.

Sokat foglalkozom vele, de majd probalok tobbet. Csak sokszor nem hagyja, eleg durcas tipus.

2016. jún. 13. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!