Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel és labrador keverék...

Spániel és labrador keverék kölyköt készülök örökbefogadni. Kicsinek cukorfalat, de később mire számítsak kinézetre és természetre?

Figyelt kérdés
Mekkora lesz vajon? panellakásban lakunk, ha esetleg nem tudná megszokni, vagy ugatós lenne, akkor kiköltöztetnénk anyámékhoz kertesházba, de igazából nem akarnám ide oda dobálni szegényt. Szerintetek? milyen lesz nagynak?
2016. jún. 12. 21:55
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Hát megnézném, hogy melyik szülő teszi egyenlővé a gyerekét a kutyájával. De ha te ilyen elborultan gondolkozol, szerintem vedd körbe magad legalább 10 kutyával és imádkozz is hozzájuk....
2016. jún. 13. 21:10
 42/45 anonim ***** válasza:
A felelősség az felelősség, akár kutya, akár gyerek. Te vállalod, te akarod, a TE feladatod lenne gondoskodni róla (a gyerekről amíg önálló nem lesz, a kutyáról meg élete végéig), nem pedig kibúvókat keresni. Gáz körülmények közé az ember sem szül gyereket, ugyan úgy gáz helyzetben kutyát sem kell vállalni. Csak sajnos a kutya nem fog soha beszélni és megkeresni téged és utálni azért, mert elhagytad.
2016. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá. Hogy ha a kutya ugatós,a szomszédok elintézhetik hogy a kutya távozzon. Ha a gyerek sírós,nem tiltják meg.

Valahol meg azis felelösség érzet,hogy gondol arra a kérdező,hogy mi lessz ha és nem az utcára v menhelyre dobja a kutyáját.

Sose lehet tudni mi jön közbe.

Nekem van egy 2éves lányom meg egy pitbullom. Sok albérletet megnéztünk mire találtunk olyat ahova gyerek meg kutya is jöhet. Fél évig az én kutyám is szüleimnél volt.

Kérdező. Nevelés és szoktatás kérdése. Sok sikert a kutyához. Nagyon cukik :)

2016. jún. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Elég nagy tappancsuk van, szerintem 18 kiló körül lesznek, de ez csak egy tipp. És tényleg nagyon édesek :) fejre spániel dominál.
2016. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Vegyél nyulat, az nem hangos;)
2016. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!