Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sima k9, vagy IDC?

Sima k9, vagy IDC?

Figyelt kérdés
Szeretnék julius k9 hámot rendelni, de nem tudom melyiket. K9 powerhámot, vagy IDC-t. Segítséget kérnék, ti melyiket ajánlanátok? Kistestű kutyusom van (coton de tulear), hevederhámja volt eddig de kidörzsöli a hónalját. Séta közben elég sietős, sokszor húz, főleg ha kutyát lát. Sétáltatni leginkább nyakörvvel szoktam, de anyu is szokta vinni ha én dolgozom és ő csak hámmal meri. Viszont nem csak sétához, hanem kocsikázáshoz is elengedhetetlen, mert mindig bekötjük a saját kis biztonsági övével, amit a hámra kell rá csatlakoztatni, mint egy pórázt. Ezek alapján a szempontok alapján szeretném ha tudnátok tanácsot adni, hogy a 2 közül melyik az inább nekünk való, vagy saját tapasztalat alapján ki melyiket szereti jobban. Előre is köszönöm!
2016. jún. 12. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Idc-m van, az jobb minőségű, én azt ajánlom :)
2016. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van mindkettő. Az IDC az én kutyámra anatómiailag jobban illik.
2016. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!