Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Akitám lógatja a farkát....

Az Akitám lógatja a farkát. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig mindig felkunkorodott ahogy kell de pár napja folyamatosan leengedi egyre hosszabb időre. Mi lehet a probléma? Ugyan azt csinálja amit eddig semmi nem változott. :( Már játék közben is csak ritkán emeli fel.

2016. jún. 13. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
tenyésztőtől vetted? kérdezz rá nálla, hogy ez normális-e.
2016. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy normális és nem hivatalos tenyésztőtől vettem szóval nem tudom megkérdezni. Ha lenne lehetőségem megkérdezném.
2016. jún. 13. 18:04
 3/24 bollocks ***** válasza:
Mennyi idős?
2016. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
4 hónapos. Beszéltem egy tenyésztővel ő arra gyanakszik hogy megsérülhetett a farka. Lehet elvisszük majd dokihoz ha továbbra is csak lógatja. Azért továbbra is várom a válaszokat.
2016. jún. 13. 18:47
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
azért, mert valaki rá lépett a farkára, vagy párzás.
2016. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4 hónapos kutyánál párzás?? Amúgy szuka ha számít. Az történt hogy a nővéremmel játszott és valahogy elejtette vagy mi (nem magasról) és meghúzta a farkát. Eltörni nem hiszem hogy eltört mivel csóválja csak gondolom meghúzódott vagy mi. Szerintem ennyitől nem rohanunk orvoshoz de azért a legközelebbi vizsgálatkor (1-2 hét) megnézessük vagy esetleg elvisszük még előtte ha nem javul.
2016. jún. 13. 19:06
 7/24 A kérdező kommentje:
Téves. Az már vagy egy hete történt :( Nem tudom mi baj lehet nem történt baleset sem átlagjában merev a farka és kunkori, most meg csak lóg és lötyög. De nem tört el mivel csóválja :(
2016. jún. 13. 19:22
 8/24 anonim ***** válasza:

valóban lehet trauma, nem kell feltétlen törnie elég ha az ideg sérült meg.

Bár ha nem bejegyzett tenyésztőtől vetted, akkor akármi lehet, az is előfordulhat, hogy a felmenői közt volt "hibás" egyed vagy akár nem fejtetiszta felmenő is.:/

2016. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Egy törzskönyves kutyánál nem fajtatiszta egyed? Az apja japánban született az anyja fwlöl minden van magyar,francia,szerb. Az apja felöl mind japán. Kétlem hogy ez lenne a baj. Trauma nem hiszem hogy érze mivel nem viselkedik máshogy csak séták elején valamiért ilyen "levert" de pár méter után már nincs gond. Nem tudom mi lehet.
2016. jún. 13. 20:00
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Probald a tovetol kb ket cm-enkent vegigtapogatni,nyomkodni egesz a vegeig.Ha serules eszre fogod venni mert faj neki es akor elviszed allatorvoshoz.

Ha meg nem akkor passz...de akkor is nezesd majd meg dokival.

2016. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!