Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya és csótány, aggódnom kéne?

Kutya és csótány, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Idén februárban költöztünk a párommal az új lakásba és van egy csivava kutyusunk. Eddig semmi probléma nem volt, de ahogy jött a meleg idő meg az esők, csótányok jelentek meg a lakásban. Nem sok, csak 1-2, de én nagyon aggódok, hogy a kutyának lesz-e baja a csótányoktól? Eddig szerintem még nem érintkezett velük, mindig elzártuk amikor nem volt felügyelet alatt, de félek, hogy mi van ha megeszi a csótányokat kíváncsiságból amikor nem figyelünk vagy a csótány tesz benne kárt vagy... Nektek mi a véleményetek?
2016. jún. 14. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mergezett csotanyok?
2016. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Nekem mondjuk kutyám van, nem csivavám, vagy mim, de az enyém néha eszik bogarat. Normál esetben nem szabadna, hogy baja legyen tőle, de a Ti esetetekben ki tudja.

Használjatok csótányirtót.

2016. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívjál csótányirtót. Az a szer nem is veszélyes a kutyára. és 3 havonta ismételtesd meg az irtást. Jobb lesz nektek is bogarak nélkül.
2016. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutyanak nem lessz baja de ez meg nem ok arra,hogy ne probald kiirtani a csotanyokat.
2016. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért érdekes, hogy a kutya miatt irtanád ki a csótányokat, magatok miatt meg nem.

Nem lesz baja tőle, ne aggódj emiatt. De én a helyedben minél előbb kiírtanám (a ti érdeketekben). Mielőtt még nagyon elszaporodnának.

Azt mondják, amennyit látsz csótányból, ott minimum a tízszerese van. Ez csak egy mondás, de szabadulj meg tőlük mielőbb szerintem.

2016. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem írtam, mert azt hittem egyértelmű, hogy hívunk csótányírtót.


De gondolom nem fog azonnal megszűnni a dolog, biztos fel fog még bukkanni csótány, ezért írtam ki a kérdést, hogy mi van ha a kutya találja meg előbb.

2016. jún. 14. 22:26
 7/7 anonim válasza:
Én már eleve nem laknák ott! Hogy vagytok képesek csótányok közt élni?
2016. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!