Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap baleset történt, fel...

Tegnap baleset történt, fel fog épülni a kutyám?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán a 3 éves szuka tacskómat elkapta egy német juhász kutya.Több helyen is megdögönyözte .Kihívtuk az állatorvost hozzá,azt mondta nincs eltörve semmi-e,de a mellső lábaira sántít és nagyon lassan mozog,a farka fölött fel van dagadva és a hasa meg mintha pufi lenne és lila azt mondta belső vérzése sincs,adott neki antibiotikumos injekciót tegnap és ma.Ma már evett,ivott,csóválta a farkát.

Nagyon aggódok érte.Szerintetek meggyógyul?

Ui.: A sebeire fújtam Aloe verás first sprayt,azt nyalogatta(ettől lehet baja)? Neten olvastam,hogy kék kenőcsőt lehet a sebeire kenni,ez igaz?



2016. jún. 15. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vidd be a rendelőbe. esetleg másik dokihoz is. azért ott csak szakszerűbb az ellátás,jobban meg tudja vizsgálni.

emberi kenőcsöt ne kenj rá.

2016. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Egy orvos mindenkinél többet tud mondani.
2016. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A megyében a legjobb állatorvost hívtuk ki aki azt mondta,hogy ha már evett akkor nagy baj nem lehet,csak hát kell idő neki míg felépül. De én akkor sem bízom benne,lehet,hogy túl aggódom,de hát ügyelet az több km-re arrébb található,szüleim meg dolgoznak.
2016. jún. 15. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha. A legjobb állatorvos nem mond ilyet. Láttam, ahogy ismerősöm kistestűjét is elkapta egy nagyobb, azt csak földhöz vágta. Evett, ivott, aktív volt, csak hányt és ment a hasa. A vége felé már csak vért ürített. Nem mondja így meg látatlanba, hogy nincs-e belső vérzése. Az a kutya 3 nap alatt ment el, a tied meg majd ki tudja...
2016. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, h ő a legjobb állatorvos? Röntgent kéne készíttetni, abból kiderülne, valóban rendben van-e minden. Így ugyanis nem lehet megállapítani, van-e belső vérzése vagy sem. Nincs egy rokon, barát, szomszéd, aki el tud vinni az ügyeletre téged meg a kutyust?
2016. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Röntgenszeme van a dokinak? Vagy honnan tudja, hogy nincs baja?
2016. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahang és röntgen nélkül ezt mégis hogy állapította meg a doki? Belelát a kutyába?
2016. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sarlatánság így kijelenteni hogy nincs belső vérzése.
2016. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy röntgen nem ártana, látatlanban nem fogja tudni megmondani, hogy van-e belső vérzése vagy sem. Ennyire egyik soki sem jó. Kèk kenőcs mehet a sebre nyugodtan, az a legjobb. Nekem minden sebes mentett állatomat az hozta helyre.
2016. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!