Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg jó ez a k9 immunity...

Tényleg jó ez a k9 immunity plus rágótabletta?

Figyelt kérdés
kutyusnál rákos megbetegedésnél használ valamit?

2016. jún. 15. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Erősíti az immunrendszert, ugyanúgy mint a Béres csepp. Nem csodaszer, de javíthatja a kutyus közérzetét. Nem gyógyítja a rákot sajnos.
2016. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de én vettem ilyet a limfómás kutyámnak és kúraszerűen adtam neki, ahogyan az elő van írva. Teljesen fölösleges volt, nemhogy kicsit, semmit sem használt. Iszonyat drága volt, egy havi adag 26 ezer Ft. Ha segített volna legalább a szenvedését enyhíteni, ha már ez a betegség gyógyíthatatlan, akkor azt mondom megérte. De nem tud többet, mint bármely más vitamin. Ez az egész egy nagy parasztvakítás. A kutyám természetesen meghalt az erős kezelések ellenére. Ebből a betegségből nem lehet felépülni, csak megpróbáltam hinni a csodákban, ezért vettem meg neki én is ezt a rágótablettát. Te kérdező mit tapasztaltál? Nálatok használt?
2016. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!