Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha két hím kutya...

Az baj, ha két hím kutya együtt van?

Figyelt kérdés
Most készülünk venni új kutyát. Már van egy 3 éves Westienk, de egy Puggal/Mopszal szeretnénk bővíteni a családot. A Westie ivartalanított, a Pug pedig 9 hetes. Nem fog dominálni a Westie? Nem baj, ha együtt vannak? Válaszaitokat köszönöm!

2016. jún. 16. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy fognak viselkedni ahogy neveled őket. Nekem két óriástestű kanom van hasonló korkülönbséggel, mindkettő ivaros és imádják egymást.
2016. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az meg hogy a kettő közül az egyik domináns lesz, törvényszerű, hiszen a kutyák alaptermészetük szerint hierarhiában élnek. Ettől még lehetnek jóban.
2016. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 16. 08:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 nagytestű kanom van(káj(5éves),kau(4éves),moszkvai őrkutya(3éves) ki vannak ivartalanítva de keményen fogtam őket mivel ugye ezeknél a fajtáknál fontos főleg ha kanok. De csak nevelés. Együtt esznek és semmi morgás és ha bunyó van az csak játékos. Anno amikor vettem a kàj-t akkor volt egy öreg tibeti masztiffom ő ivaros volt és csak megszagolta a kicsit nem morgott. Sajnos arra hogy közösen szórakozzanak arra nem volt sok lehetőség mert a tibeti masztiffom elpusztult.

De ha verekedés lenne akkor lépj csak te képbe de csak ha elfajul mert a farkasok is felállítják hogy ki hol van a falkában valószínűleg a mopsz lesz legalul de őt is ivartalanítsd fontos hogy egyenek közösen ha morgás van rendre utasítod a morgót.

2016. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!