Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy lassan 1 éves boxerünk...

Van egy lassan 1 éves boxerünk de olyan rossz anyagiak közt voltunk eddig h. nem tudtuk neki beadatni a kötelező védőoltásokat, most szeretnénk ezt pótolni, chipeltetni, megbüntethetnek ezért?

Figyelt kérdés
tudom elítélendő de sajnos tényleg egyszerűen nem volt rá pénzünk,most tudnánk ezt megcsináltatni és adnánk is tovább mert nem való nekünk szegényke,jobb gazdit érdemel.
2016. jún. 16. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mikor hozzátok került akkor kellett volna elgondolkodni hogy ez felelőtlen állattartás. Szépen mész a dokihoz és mondod hogy nem volt pénzetek rá de most van. Mindegyik doki máshogy reagál a dologra.
2016. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom,hogy rossz gazdik vagyuk ....vagyis nem úgy jöttek össze az anyagi dolgaink ahogy szerettük volna és midig csúszott...
2016. jún. 16. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
találjatok ki egy kamut,hogy egy rokontól mentettétek. nem adatott be neki semmi oltást,chipet sem. most szeretnétek ti beadatni neki. így nem hiszem,hogy elővennének. de tényleg felelőtlenség volt úgy magatokhoz venni,hogy utána ezeket nem tudtátok megcsinálni.
2016. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Semmi gond nincs nálunk is egy éves a kutyus,kötelező oltásra nem tudtam elvinni mert nem birok kb 30 kg lett farkasölő. Hívtam az állatorvost aki ígérte kijön házhoz plusz 500ft a kiszállás azóta 2 hét telt el ,már 3 vagyunk a faluba akik hívták j önön ki házhoz oltani ,ha neki nem sürgős akkor csak cirkusz és pénzlenyúlás a chip.
2016. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Az állatorvos nem büntethet meg abszolúte semmiért, nem tudom, miért kerül mindig elő ez a hülyeség.
2016. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
semmi gond nem lesz. De keressétek meg a boxer mentést. Talán még a chipet, oltást is elintézik. Majd ők keresnek gazdát neki.
2016. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Sajnos kutyavásárlás előtt végig kell gondolni, hogy tudjátok-e vállalni az ezzel kapcsolatos költségeket. És most is ezt tanácsolom. Gondoljátok végig, hogy az elkövetkezendő 10 évre be tudjátok-e vállalni a kiadásokat és ha nem, akkor keressetek neki inkább másik gazdát! Nem rosszindulat, de mi lesz akkor ha beteg lesz?

Egyébként az orvosnak kötelessége lejelenteni ha nincs veszettség elleni oltás és chip. De mondd azt, hogy rokonoktól mentettétek azért nincs semmije. Akkor nem fog kérdezősködni.

2016. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem fognak megbüntetni. Az állatorvos nem büntet(het) és örül annak, ha végre ellátott lesz a kutya. Vigyétek bátran, mondjátok el, hogy most tudtátok megoldani és kész.
2016. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
59%

ma 13:24!


Nem ártana a kérdésnek nem csak a főcímét elolvasni.

2016. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Elolvastam. Csak nem veregettem meg a vállát, hanem elmondtam az álláspontomat.:)
2016. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!