Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megölte a szomszéd...

A kutyám megölte a szomszéd csirkéit, ki a hibás?

Figyelt kérdés
múlt tavasszal le bontották a hátsó épületüket, ami kerítésként szolgált a két telek között, és nem építettek oda semmit, és kerítést sem emeletek, mikor megvettem a kutyát, odatettünk egy osb lapot, gondolván hogy majd megcsinálják ott a kerítést. namost nem csinálták meg, és elmentek itthonról, a csirkéket nem zárták be, szabadon kószáltak a kertjükben, a kutya ledöntötte az osb lapot, és át ment, a többi adott... szerintem ez nem teljesen az én hibám, mivel ők nem csinálták meg a saját kerítésüket egy évig, szerintetek?
2010. ápr. 12. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Viszont neked kell arról gondoskodni, hogy a kutya ne kószáljon el a kertedből felügyelet nélkül.
2010. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
A csirke...
2010. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

sajnos el kell, hogy szomorítsalak:

Te vagy a hibás, mert a te kutyád ment át a tyúkok gazdája telkére. Kötelesek lennének lelövetni, ha az erdőben lenne. egy osb lap lófasz... egy drótkerítést nem tudtatok volna kihúzni?

A csirkés ember is hibás, mert zárja be a csirkéit...

2010. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én gondoskodtam róla, a törvény szerint én nem nyúlhatok az ő kerítéséhez, a kerítés emelése pedig az ő feladata
2010. ápr. 12. 20:30
 5/20 A kérdező kommentje:
a drótot szétrágja, azért tettünk oda fát
2010. ápr. 12. 20:31
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
egyértek az előttem szólóval, a csirke hibája egyértelműen, mert nem kapta ki a kutya két szemét...
2010. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
írj gyorsan vissza :D
2010. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szomszéd kisfia vagy unokája lett volna a csirke helyében, szerinted mit mondanának, ki a hibás?

A kutyád tartását illetően te vagy a felelős.

Ha sétáltatod a kutyád az utcán, és az berohan egy játszótérre, mert az nincs elkerülve, akkor is azt gondolod, az önkormányzat a hibás, mert nem kerítette el?

2010. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kármegosztás jöhet szóba,de feltételezem hogy a csirke molesztálta a kutyád,ezért jogosnak érzem hogy kinyírta.
2010. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*bocs, elkerítve.
2010. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!