Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutyaiskola?

Mennyibe kerül egy kutyaiskola?

Figyelt kérdés
Meddig tart, mit lehet ott tanulni, szóval le tudnátok nekem úgy nagyjából mindent írni róla?:) Köszönöm előre a válaszokat.
2010. ápr. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi sietek,később jövök és leírom,de nállunk egy óra

600HUF,szerintem el olcsónak számit.(kisváros).A közzöség nagyon jó a kutyum imádja, és látható a fejlődés (gyorsabb ötemben).

2010. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja és 1-2 óra ingyenes volt számunkra.:)

És már lassan 1 éve ide járunk,de már szerintem csak megszokásból.Hova valósi vagy?

2010. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Változó. Az időtartam többek között a kutya fajtájától, az alkalmazott módszerektől és a te kitartásodtól is függ. Az ára is változó, havi párezertől több tízezerig terjed. Igazából te tanulod meg kezelni a kutyádat, tehát leginkább te tanulsz, nem a kutya. Azt tanítják, hogyan neveld engedelmességre, hogyan szocializáld.
2010. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kunszentmiklósi vagyok. Mindenféle fajtát lehet vinni? Külön is foglalkoznak, vagy csak csoportban kiadják a feladatot csináld meg, ellenőrzik, vagy valami? Nem nagyon tudom, de a következő kutyám szeretném ha teljes neveltetést kapna:) Aki volt ő is okos volt, megcsinálta amit kértem, de csak nagyon alapszinten, pl apportírozásba bele nem ment volna. Ül, fekszik, marad.. ennyi sikerült:(
2010. ápr. 12. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Első-Kettő vagyok:

Itt minden szombaton-vasárnap van 11-13-ig.

Állt,mindig ugyan azok vannak így ismert a társaság jó a hangulat :)

De azt tudnod kell,hogy itt te tanulsz nem a kutyus..

Itt kiadják a feladatot,elmagyarázzák leagyák a leckét utána gyakoruljuk és akinek nem megy annak persze segítennek.Így a kutyus is megszokja,hogy csapatban is kell dolgozni és hallgatni a gazdira..Vannak játékos és vannak fizikai feladatok is..vannak akadály pályák is.Mi nagyon élvezzük mindig a sulit.(:

Az alapokból kell indulni..egy próbát mindenképpen megér.

Ha kérdésed van kérdezz bátran.

2010. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden fajtát lehet vinni (ahol bizonyos fajtákat kizárnak, azok nem jó iskolák). Lehet egyéni foglalkozásra vinni vagy csoportosra. Utóbbi úgy néz ki, hogy a kiképző mondja, hogy mit és hogyan kell csinálni, ti pedig egyszerre csináljátok. Közben figyel titeket, hogy mondani tudja, ha rosszul csináltok valamit. Általában a csoportos olcsóbb, de az egyéninél több figyelem jut nektek.
2010. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És te hova valósi vagy?:):)
2010. ápr. 12. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Szentesen vagyunk.
2010. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!