Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a falunkban egy külföldi...

Van a falunkban egy külföldi család ahonnan kaphatnék kiskutyát. Van mini yorki és csivava is, szerintetek melyiket válasszam, melyikel van kevesebb probléma egészségileg?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 20:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
44%
Az allergia nem a szőrre alakul ki, ez tény. Nem magára a szőrre allergiás senki sem. A lista "jól néz ki", de kutyakozmetikusként kapásból 8-at meg tudok cáfolni a szőrhullást illetően.
2016. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
9%
Igazából nem akarok senkit meggyőzni, butákkal nem állok le veszekedni. Ugyanis veletek mást nem lehet. Otthon nem tüsszög tőle senki. Ezt szerettem volna, ez igy is van. :D az, hogy ti ezt nem igy tudjatok az nem az én bajom. A tény, hogy allergia nálunk otthon nem alakult ki a kutyára számomra elég meggyőző 😘
2016. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése ki a buta. Ha neked az, aki felelőssègteljesen, átgondolva,jó helyről vesz kutyát, akkor te biztos nagyon "okos" vagy. :D
2016. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
13%

Írtam, hogy nem azt mondom, hogy mindenki vegyen szaporítótól, sőt.. De nem kell leszólni érte senkit. Itt is vannak egészséges kiskutyák, ugyanúgy ahogy a tk-s kutyák közül is vannak betegek. Szövegértés egyes, ülj le barátom.

Egyáltalán semmi közöd ahhoz, hogy másnak honnan van a kutyája.

2016. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem csak kötekedni akarsz, de most már tudom, hogy nem bánthatlak, mert simán fogyatékos vagy. :D olvasd már vissza a hozzászólásokat, hogy mi a baj a szaporított, génhibás kutyákkal! Ha nem megy,akkor kérj meg valakit, hogy fordítsa le a te szintedre,hátha...
2016. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon túlzásba viszik ezen az oldalon sokan. Rengeteg egészséges nem törzskönyves kutyát ismerek. Ráadásul hosszú életűt. Yorki is volt 17 évvel. És egyik sem tápot evett. Le lehet pontozni vagy szólni, de ettől még igaz marad.
2016. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
0%

[link]

[link]


Nem tudom mikori ez a kerdes, de ugy nem is izgat. (: Ket oldalt olvastam el, szoval. Bejott ez a: Ugy tunik nem jott le az uzenet, hogy egyiket se. Esetleg azt nem akarjak egyesek megmondani hogy mikor mehet el wc-re?:c :"D Szerintem ugy kerdezte, hogy ez vagy az, es nem emlitett olyan valaszlehetoseget, hogy egyik se. Az en mini yorkim tobb, mint 2 eve van meg. Soha soha nem volt beteg, sokszor van az udvaron is, SOHA semmit nem szedett ossze. Fajtara jellemzoen viselkedik, eletvidam aranyos jatekos, rengeteget alszik, mint minden yorki. En csak ajanlani tudom, sok ismerosomnek van, senkitol jem hallottam panaszt rajuk, es sajat tapasztalat, hogy nincs is, szerintem akinek tetszik az ilyen fajga kiskutya nyugodtan beprobalkozhat vele. Nem fogja megbanni. Csak vannak okoskodo emberek akik nem tudjak feldolgozni, hogy ilyen allatok is vannak, illetve ugy mondanak velemenyt, hogy nekik nem is volt, 90 szazalekuk meg meg nem is latott, majd, ha lesz tapasztalatotok akkor kell osztani az eszt.

2017. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, sajnos a hozzád hasonló tudatlan emberek miatt van még mindig ennyi szaporító, mert az olyanok mint te, vásárolnak tőlük.

500-szor le lett már írva, de akkor leírom mégegyszer: mini yorki, mint külön fajta NEM létezik. Yorkshire terrier EGY méretben van, a "mini" jelző szaporítós fogás, hogy az alulfejlett fajta jellegű keverékeket elpasszolják a butáknak. Gondolom a te kutyádnak sincs törzskönyve, mivel tenyésztő nem árul mini yorkit, csak szaporító. Innentől kezdve meg csak fajtajellegű keveréked van, örülj magadnak miért megvettél egy keveréket 30 ezerért a jófogásról. Taps, taps.

2017. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!