Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim véletlenül megette a...

Yorkim véletlenül megette a virslin lévő műbelet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amíg összedaraboltam neki a virslit, kiszedte a kukából a belet. A felét tudtam elvenni tőle, a másik felét megette. Ki tudja kakálni? 7 hónapos. Nagyon aggódok érte.
2010. ápr. 12. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Semit nem kell tenned. Ki fogja kakilni.
2010. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az én spánielemmel is volt már ilyen.kikakilta:D nem lesz semmi baj :)
2010. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:

Pici és csúszik. Simán kijön.

Egyszer a kutyám megette a májkém borítását. Igaz, az bendőből van azt hiszem, de a fém gyűrűt is benyelte vele együtt. Az is kijött. :))

2010. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt tudom, hogy nagyobb testű kutyák ki kakilják, de ő olyan pici, félek, hogy nem tud majd kijönni. Azért figyelem a székletét, és várom...:D
2010. ápr. 13. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
adj neki egy kis kefirt! majd kifossa az én yorkim gombos tűt nyelt le 4 honaposan, majd nem szivszélütést kaptam mikor megláttam a kakijába:S:S
2010. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!