Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle általában barátkozó,...

A beagle általában barátkozó, semleges vagy tartózkodó idegenekkel szemben?

Figyelt kérdés
Köszi.

2016. jún. 17. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem semleges, nem figyelnek az ismeretlen emberekre, csak a szagot követik, mennek tovább. Az idegen kutyákkal viszont nagyon barátságosak, hiszen falkakutyák. :)
2016. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ahogyna az 1.-es válaszoló mondja.
2016. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Az enyém ábszolútte barátkozó volt. A betörőnek egyenesen örült. Viszont valamelyik nap futás közben egy Beagle majdnem megharapott mert meg akartam simizni. Szerintem rendkívül sok múlik azon hogyan neveled és szocializálod. De alapvetően szerintem baratkozós.
2016. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mienk nagyon baratsagos mindenkivel.
2016. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nagyon barátkozós.

Mondjuk ő vérbeli panelkutya lett,hozzá van szokva,hogy sétánál ha nem is végig de van olyan időszak,amikor rengeteg ember van körülötte.

A postást imádja,konkrétan volt olyan,hogy simán el is ment volna vele,úgy kellett kitessékelni a liftből:D

Az idegen gyerekeket is imádja,de ehhez is hozzá van szokva,mert kiskorában rengeteget játszott gyerekekkel,azóta is van olyan kislány,aki ha meglátja azonnal rohan hozzá,ölelgeti stb de szerencsére nagyon jól tudja kezelni a helyzetet.

Ha egy ismerősnek köszönök az úton,akkor menne oda csóváló farokkal haverkodni vele,akkor is ha előtte nem látta:D

Kutyákkal is kijön,bár van egy állandó 3 kutya,akit nem tudunk elviselni,de a történet onnan kezdődik,hogy amikor még kicsi volt ezek a kutyák mindig megugatták,már akkor neki akartak menni,szóval ennyi önvédelem szerintem még belefér a részéről,hogy ő is visszaugat/nem hagyja magát.

Viszont minden más kutyát imád,olyan konfliktusunk még szerintem nem volt,amit ő kezdeményezett volna.

Egyébként ez személyiség kérdése is.Ismerek olyan biglit,aki tényleg csak a szagok után megy és az emberekkel nem foglalkozik,viszont olyan kutyust én nem ismerek,aki önmagától lett volna agresszív(azért fogalmazok így,mert ismertem egy agresszív biglit,de szegényt a gazdi láncon tartotta,kutyákkal soha nem volt kapcsolata,nem vitték sétálni,tehát itt a gazdin múlt szerintem a dolog)

2016. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elotte nemet juhuszkutyank volt, ot viszont mindig bezartuk, ha barki jott, mert nagyon vedte a teruletet. Tesom baratjanak is nekiment egyszer telen, amikir nagykabatban jott.
2016. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában mindenkinél lecsekkolják, hogy van-e esélyük kajára, és ha nincs, akkor visszateszik az orrukat a földre :))
2016. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Változó. Én 2 kutyát ismerek, az egyik idős, de nagyon barátságos, emellett állandó jelleggel menne, az se érdekli, ha már fáj a lába, csak menjen, a gazdája mindig kétségbe van esve, hogy már nem mai gyerek, de még is megy vele mindennap, mert kimeríthetetlen:D

A másik nem szökős, nem menőkés, ő csak pusziosztó, bár azt hiszem van benne más fajta is, nem 100% beagle (menhelyi).

2016. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én azt szoktam mondani a két beagle lányomnak, hogy: "Ketten vagytok,de egyet sem értek!" :D nagyon barátságosak :) Mindenkit beengednek az udvarba :) Múltkor a futár srácot úgy fogadták, hogy vitték neki a labdát, és hanyatt feküdtek neki egy kis simogatásra :D

Én csak nevetek rajtuk :D Mindenkinek puszit osztanak, mindenkinek örülnek, legyen az ismerős, vagy idegen!

2016. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!