Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes kiskutya agresszív,...

9 hetes kiskutya agresszív, mivel lehetne nevelni?

Figyelt kérdés
Kis termetű, pl evésnél ha a tálját visszatolom a helyére harap és morog, a nadrágokat cibálja, a cipőt is tépi le az emberekről. Játéknál is harap, próbáltam elzárni de nem igazán büntetésként élte meg...

2016. jún. 19. 11:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Neveletlen. Ha morog kapd el a grabancát és tartsd úgy amíg meg nem adja magát.
2016. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egy kiskutya harap, ezzel most még nem nagyon tudsz mit kezdeni. Hogy hogyan lehet leszoktatni, kismilliószor le lett írva már az oldalon. Azt meg nem értem, mit vársz attól, hogy bezárod, honnan kéne tudnia, hogy miért zárod be?
2016. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kilenc hetes
2016. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kilenc hetes, könyörgöm. Nem agresszív, nem neveletlen, hanem nem tudja, hogyan kell játszani. A keresőt használva kb 20 másodperc alatt könyvtárakat is megtöltő információt találhatsz a témáról.
2016. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintetek normális hogy ha a kajáját piszkálja akkor morog? Nem mindenhol az megy hogy a kutyának nem szabad morognia a gazdájára? Értem én hogy 9 hetes de ez szerintem nem normális. A többi az csak játék. Habár az én kutyám már 4 hónapos simán elvehetem a kajáját nem morog meg. Még játékból sem morog rám...
2016. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nem agresszív, játszani akar. Sok segítő oldal van, te meg leégy türelmes, jó? hidd el, megéri :-)
2016. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy kicsike, de a tálka közelébe alig enged, morogva ugrik neki a nadrágoknak és ez annyira nem kellemes, mert hiába picike, azért tud fájni. Utána olvastam, de ő mindent játéknak fog fel, ha a a fenekére csapunk vagy az orrára koppintunk azt is... Az állatorvosnál tanúsított viselkedéséről ne is beszéljünk.
2016. jún. 19. 11:48
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan van a kutya és mióta van nála, de lehet, hogy az előző helyén nem kapott eleget enni, és úgy kellett "megverekednie" érte, ettől is lehet a morgás.
2016. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egy hete van itt, lehet, hogy ez a baj, bár csak egy testvére volt és ő kisebb volt nála... Elvileg külön voltak etetve a szülőktől
2016. jún. 19. 11:55
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha ilyen oda kell csapni vagy meg kell rázni.
2016. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!