Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyákat tartotok a, ,...

Anita1818 kérdése:

Milyen kutyákat tartotok a, , család kedvencének´´?

Figyelt kérdés

#családkedvenc
2016. jún. 19. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A menhelyieket
2016. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

fekete

Egy utcán talált és egy menhelyi.

Mindkettő vadász jellegű

2016. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Német Juhász. 2 kan.munka vizsgázott...
2016. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Bullmasztiff, cane corso, amstaff. (ezek voltak/vannak, ők azok)


Ezen kívül kismillió van, aki ennek a kritériumnak megfelel. A kivételeket könnyebb felsorolni. :)

2016. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
egy pincsi keverék és egy utca mix volt régen, most akita
2016. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

most az a kérdés h milyen kutyánk van, aki családi kedvenc, v hogy milyen lenne nekünk az ideális családi kutya?


ha az elsőre gondoltál, akkor nálunk nem teljesen családi kutyák vannak, hanem inkább az én kutyáim(én vagyok a "gyerek").- egy border és egy jack.


ha a másodikra, akkor egy végtelenül türelmes, figyelmes kutya(nem löki fel a gyereket pl), közepesen aktív, szeret labdázni, frizbizni. kutyákkal, más emberekkel szemben semleges(nem vesz róluk tudomást). tökéletesen behívható és úgymond "figyel magára"(sétánál a 10 m-es körzetünkbe marad magától, kérés és bármilyen vezényszó nélkül). Nem indít önálló akciókat, nem fut el a vad után (akkor se ha nem szólunk neki h ne fusson, legyen egyértelmű), nem szalad oda idegenekhez.

Tulajdonképpen az a fő lényeg, hogy ha anya leszek és a gyerekekre kell figyelni/velük beszélgetek, ne kelljen még a kutya miatt is aggódnom.(fél szemmel persze rá figyelnék, de nem az összes figyelmemet fordítanám rá)

2016. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
golden retriever, labrador retriever, leonbergi, szetterek
2016. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt francia bulldogom, bullmasztiffom , angol bulldogom

Most 2 káj 1 kan és 1 szuka (testvérek),óriás schnauzer kan meg egy yorkie szuka de amióta házas vagyok azóta mindig van yorkie kutyánk.(feleségem kedvence)

2016. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm csak nagyon kíváncsi voltam más kedvenceire! :)

Én nekem egy goldenretriever-em van és ő a család kedvence!

2016. jún. 19. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyugdíjazott rendőrkutyám van (barna ordas német juhász) azelőtt meg svájci juhászkutya
2016. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!