Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levihetem már utcára?

Levihetem már utcára?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, 9 hetes kutyánk van, 1 oltással. Jövő héten viszem orvoshoz a 2. oltásáért. Jövő héten már megyek dolgozni és megengedték, hogy bevigyem a munkahelyemre. Ott kivihetem az udvarra játszani? Elég nagy a terület, szóval gondolom járnak arra macskák. Már annyi mindent hallottam, hogy van aki leviszi már kezdettől fogva és van aki meg az 5 kötelezőig le se viszi sehova. Nem tudom eldönteni mit tegyek. Amúgy fajtiszta kutyi.
2010. ápr. 13. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk a második oltáson,8 hetes a kiskutyám!Azt mondta az állatorvos hogy majd a harmadik után vigyem ki ami 2 hét múlva lesz!A házunkban nem rég pusztult el parvoban egy kiskutya mert az első oltás után már lehordták!Én úgy gondolom nem érdemes kockáztatni!
2010. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sztem egyenlőre pelusozzatok, aztán a 3. oltás után már leviheted a munkahelyeden az udvarra, de sétálni még ne vidd nehogy összeszedjen vmit!Óvatosan!
2010. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jól mondják elöttem, hogy szigoúran a 3. oltás után vidd csak magaddal és utcára. Leviszed, több esélye van annak hogy parvós lesz, mint nem. Ha szeretnéd, hogy tovább éljen mint 9 hét akkor ne vidd le. Bírd ki ezt a kis időt. Ja és ahogy leviszed már utcára, gondolj a bolhákra és a kullancsokra. Vagy cseppet használj, vagy kiltixet (mi ezt használjuk és nagyon bevált).
2010. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én busszal hordtam oltásra a kutyám,sokat sétáltam vele már oltások előtt is,de te azért ne kockáztass,valószínű,hogy nekem is csak a szerencsén múlt,hogy nem lett baja.
2010. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos Havanese kutyusom van! Én nem vittem le! A macskák rengeteg betegséget terjesztenek! Szerintem ne vidd le, várj míg kialakul a védettsége! Nekünk még most is le van téve a földre a pelus, ha akar rá megy, jobb mintha össze vissza csinálná a lakásban! Hamar megtanulják, ne félj!
2010. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem 10 Westie kiskutyám van megkapta már mindent oltását és mondta az állatorvos az első oltásnál h semmiképppen ne vigyük ki míg nincs meg az összes oltás mert veszélyes és elkap vmit mert nem volt védettség alatt.

tnap veszettség ellen volt oltva és oda már persze volt rajta póráz és hám és nagyon ügyesen sétált. :D

és mondta a doki mostmár kilehet engedni =)

2010. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

bocsii 10 hete Westiem van :D

elrontottam..

2010. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
s* xDD
2010. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

akkor egy 9 hetes kiskutya nem is lakhat még udvaron?

az enyém 10 hetes és udvaron van már vagy 2 hete

2010. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem..

mostanság még elég hideg van. kitudja mit kap el.

meg hát mien kutya h kint lakik MÁR 9 hetes korában?!

szegény kutyus.. =(

2010. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!