Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zöld Menedék állatmenhelyről...

Zöld Menedék állatmenhelyről vélemény?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jártunk ott egyik nap. Az ott levő lány rendes volt, segítőkészen megmutogatta az állatokat, és minden ebhez volt pár szép szava.

Szerintem rendben volt, az összkép pozitív, csak végül nem ott találtuk meg a nekünk tetsző ebet.

2016. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez biztató. :)
2016. jún. 20. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nekem negatív volt a tapasztalat. Nem engedték sétáltatni a kiszemelt ebet, mondván, hogy csak akkor veszik ki, ha biztos, hogy örökbe fogadom. Szerintem ez nem helyes. Az a lány, aki a főnöknek tűnt, rém undok volt, egy önkéntes hölgy nagyon kedves volt.


Én inkább olyan menhelyet ajánlanék, ahol lehetőség van sétálni, ismerkedni a kutyával.

2016. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Mi nem így mentünk, úgyhogy örülök, hogy te is írtál ezzel kapcsolatban.

Én ugye csak a saját tapasztalatomat írtam le, biztos voltam benne, hogy van más is.


Kérdező, menj el oda, és nézd meg magad!

2016. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!