Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kombinált oltás és ivartalanít...

Kombinált oltás és ivartalanítás egyszerre?

Figyelt kérdés
Kistestű kan kutya. Ha megterheli, akkor természetesen várok az egyikkel. :) Köszönöm

2016. jún. 20. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki alapból nem csinálná egyszerre. Még 2 oltást sem lehet egyszerre adni mert nagyon megterhelné. Szerintem kérj későbbre ivartalanítást. A doki lehetőleg tájékoztat (oltás után lehetőleg minimum 2 héttel legyen ivartalanítás) De milyen idős a kutya?
2016. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy számít-e neki az oltás. Most lesz esedékes, de az ivartalanítás is. Ha nincs meg a kötelező oltása (lejárt az 1 év), akkor is ivartalanítja? Mert utána visszavinném úgyis varratszedésre, akkor gondolom már biztos jöhet az oltás is.
2016. jún. 20. 19:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, nem láttam közbe hogy válaszoltál. 5-6 éves. De akkor inkább hagyom.
2016. jún. 20. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt mész kérdezd meg telefonon a dokit hogy ez így összehozható-e ő biztosan jobban tudja én csak azt mondom ami szerintem van :) (#2 voltam)
2016. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám pont így volt. Először megkapta az oltását, ezután ivartalanítva lett. De majd a dokid úgyis megmondja, hogy ő hogy látja jobbnak. Tudod, még az orvosok sem értenek egyet soha semmiben. :)
2016. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak pont írtál közben. Akkor az egyiket eltolom. :)
2016. jún. 20. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
# 5-ös válaszoló vagyok. Az utolsó írásod nekem szólt, kedves kérdező? Mert én úgy értettem, hogy egy alkalommal tudtuk le mindkettőt. Csak először megkapta a szurit, majd 5 percre rá már altatták is az ivartalanításhoz. :)
2016. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1# vagyok bocsi a 2 hét várást nem tudom minek írtam ne. Bocsi még egyszer nem hiszem hogy 2 hétnek kell lennie a kettő között :/
2016. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1# nem gond. :)


Ja, oké, de előtte megkérdem az orvost is. :D és jól viselte? Nem volt gond? :)

2016. jún. 20. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, az oltás, és a műtét egyszerre nem viselte meg. Igazán jó orvosunk van, nem tudta volna le egy alkalommal a két dolgot, ha csak egy kicsi esély is van rá, hogy baj lehet belőle.
2016. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!