Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogják használni a medencét?

Fogják használni a medencét?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit hülye kérdés, de főleg azoktól kérdezném, akiknek hasonlóan vélekedik a kutyusa a vízről, és vett neki medencét.

Szóval 2 kutyám van. A vízhez úgy állnak, hogyha már meleg van, akkor olyan mellkasukig mennek bele a vízbe, úszni csak ritkán szoktak, gyakorlatilag csak akkor, ha valamilyen állatot látnak. Otthon a fürdőkádban szoktam bevinni őket, bevizezni, aztán futnak is ki az udvarra :D magát a beviurzést nem szeretik (a fürdőkádban), de utána látszik rajtuk, hogy sokkal élénkebbek, kevésbé van melegük. Ilyen kagyló alakú medencére gondoltam. Ha megveszem nekik, akkor vajon bele fognak menni?


2016. jún. 22. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre nehéz válaszolni :)

Az enyém is inkább ácsorog a vízben, mint úszik.


Mi vettünk neki kutyamedencét és pár hete állítottuk fel, mikor először volt melegebb. 1-2-szer belement, főleg akkor, mikor töltöttük fel, tetszett neki, hogy folyik bele a víz, aztán nem nagyon használta.

Tegnap újra feltöltöttük és most meg ki-be rohangál belőle, belenyomja a fejét meg kicsit belefekszik.

Úgy látszik most jobban melege van :)


Olyat csináltunk, hogy a játékát beledobtuk és akkor ment utána, közben meg összevizezte magát. Most már magától is jön-megy benne.

2016. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A játékok nem igazán érdeklik őket, de majd akkor megpróbálom jutalomfalattal :D
2016. jún. 22. 11:48
 3/7 anonim válasza:

Én is ilyen kagyló alakú kismedencét vettem a kutyáknak :)

Hááát nem mondanám, hogy sokat használják. Juttalomfalattal annyit el tudok érni, hogy beleáll, de akkor is látom rajtuk, hogy kicsit kényelmetlenül érzik magukat benne.

Lehet, hogy a tieidnek jobban be fog jönni, mint az enyémeknek, mert ez kutyafüggő, hogy melyik mennyire szereti a vizet. Olyan kutyát is ismerek, aki tóban imád úszni, de a kismedencétől fél.

2016. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egy ketté vágott IBC tartály van a kutyának, abban kb 25 cm -nyi víz.

A mi kutyánk imádja a vizet. beleáll, és az első lábaival csapja magára a vizet, meg "harapja". Aztán teljesen felpörög tőle.

Szerintem ne erőltesd, majd rájön magától, hogy jó neki.

2016. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül kb. 1 ilyen kutyamedence?
2016. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Méret függő:

[link]

2016. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kifejezetten kutyáknak gyártottak elég drágák, ezek a kagyló alkúak olyan 3000 ft körül vannak, de használtan láttam 1000 ft-ért is. Meg ha kreatív vagy, akkor csinálhatod úgy mint a 4-es válaszoló.
2016. jún. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!