Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar setálni a kutyám?

Miért nem akar setálni a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy bernathegyi kiskutyám.Jelenleg 10 hetes.Már többszőr volt sétálni.Ám egyik napról a másikra nem akar jönni.Akaratos és megse moccan.Vártam rá de semmi.

Mitől lehet ez? Múltkor nagyon jól érezte magát pedig alig akart hazajönni.Teljesen megváltozott a viseékedése is,agresszív velünk szemben,elég furcsa a kutya és elég nehéz kibirni.Bántalmazva soha nemvolt nemértem.Aki tud valami tanácsot adni azt szívesen venném.


2016. jún. 22. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

séta közben valami negatív hatás érte,és ezért nem akar mennei!

vagy nem érzi azt hogy te vagy a falkavezér,azérr agresszív és akaratos.

vedd kezedbe az irányítást.

vidd ki és húzd nem baj ha megáll akkor is húzd!

rá jön előbb utóbb hogy azt kell csinálnia amit te akarsz.

az agresszióra pedig ha mégegyszer csinálja mély hangon szídás és pofozd fel zavard a helyére addig ne enged ki a helyéről amíg te nem gondolod úgy hogy kezdi kapisgálni!

csak így tudod vele tudatni hogy te vagy a falkavezér.

2016. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagyon melege van? Ilyen időben az én kutyáimnak sincs sok kedve sétálni.
2016. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A melegtől szerintem..Inkább késő délután próbáld meg mikkor kicsit enyhül a levegő.
2016. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom miért vagyok lepontozva...

a melegtől agresszív is????

2016. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 hetes kutya agresszív?! Na ne. Miben nyilvánul ez meg? Mit csinál ilyenkor?


Sétálni több okból sem akarhat, például valami kellemetlen élmény érte, vagy melege van. Ilyen melegben csak kora reggel vagy este szabad sétáltatni.

2016. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!