Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy tacsko kutyam de...

Van egy tacsko kutyam de sajnos nincs korbe bekeritve az udvar es sokszor kiszalad az utcara szomszed kutyakhoz fut oda es az a bajom h hiaba szolok nem jon vissza pedig nem bantottam soha hogyan tudnam megtanitani neki ha szolok jojjon vissza?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Talán ha kutyát tartasz, akkor kellene egy kerítés, amely által nem tud kiszökni illetve kimenni. Arra nem gondoltál, ha kimegy a kövesútra akkor elütheti egy autó? Gondolkodj és aztán vegyél állatot.. nem értem, hogy az ilyeneknek minek kutya..
2016. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem ugy szegodott hozzank es mi befogadtuk
2016. jún. 22. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Csináljatok kerítèst ha kell kutya! Ennyi...
2016. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó válaszolóval egyetértek
2016. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom miért lett lepontozva, törvény van rá, hogy a gazda köteles megakadályozni azt,hogy a kutyája közterületen kóboroljon. Tök mindegy, hogy vetted-e vagy sem, befogadtad, már a tiéd. Ha nem tudsz felelősségteljesen gondoskodni róla akkor ajándékozd el! Egyszer majd megharap valami idiótát aztán szerencsétlen kutya szívja meg. Nem is értem mi az, hogy nincs kerítés? Hol élsz te?
2016. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Kerítést meg kell csináltatni! Ez fontos.

Naponta el kell vinni sétálni.

Behívást mindennap gyakorolni, először semleges (ingerszegény) környezetben. Ha odamegy, jutalom, dicséret. Azt kell éreznie, hogy mindig nagyon jól jár, ha odamegy hozzád.

2016. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!