Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel inkább csak ártanék neki?

Ezzel inkább csak ártanék neki?

Figyelt kérdés
Ha úgy 3-4 körül levinném sétálni a melegben akkor inkább ártanék neki minthogy hasznos legyen? Olyan 150 métert kéne aszfalton sétálni aztán már homok és füves rész lenne, szóval szerintetek levigyem vagy később legyen egy kicsit több séta?

2016. jún. 22. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább később vidd.
2016. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyádtól függ. Az enyémnek tök mindegy mikor, csak menjünk.
2016. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted... Ha égetné a mancsát az aszfalt - úgyis észreveszed - akkor viszed később.
2016. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
vidd később.Én is sétáltattam a nagy melegben és jól fel is repedt a mancsa.
2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki... Akkortájt már nem tűzforró a beton... ami gázos, 12-14 óra között... én nap mint nap 15 órakor viszem a kutyám, aszfalton is. Semmi baja a mancsának.
2016. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott a kezed kimész, ráeszed a betonra és rajta tartod 5 másodpercig ha égeti akkor ne vidd le a kutyát (és ne a tenyeredet hanem a kézfejed)
2016. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!