Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy dobermannt ....

Szeretnék egy dobermannt . Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Hatalmas udvarunk van . Napi 2-3 sétát bőven tudok neki nyujtani és jó pár órát foglalkozni vele(nevelés,játék stb.) .

Tudom hogy igényli a kutyasulit . Az érdekelne mennyit eszik és hogy hol lehet találni ilyen kennelt magyarországon ?

A king of the darkness kennel jó ?



2016. jún. 23. 11:40
 1/6 A kérdező kommentje:
2. kutya lenne nem kiállitásra csak hobbykutyának
2016. jún. 23. 11:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kennel jó, amit írsz.

De azt ugye tudod, hogy dobermannt nem lehet udvaron tartani? Csak akkor vállalj, ha kinti-benti kutya lenne, a helye bent legyen. Télen nem bírja a hideget sem, tönkremennek az ízületei és nagyon fázik, szenved. Másrészt a jelleme miatt sem lehet csak a kertben tartani, erősen gazdafüggő, ott szeret lenni, ahol a gazdája.

Mennyit eszik? - mint bármely más ekkora kutya. Attól is függ, mivel eteted.

2016. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen kinti/benti és télen bent lesz igen tudom hogy gazdifüggő köszi
2016. jún. 23. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit leirtak elottem minden igaz csak jó minőségű tápot adhatsz neki vagy húst gatyik nem ajánlottak.. A tartása költséges mert beteges fajta .. Gazda függő de csak olyat fogadd el gazdának aki erélyes határozott mert ha nem vagy az akkor simán játszotársnak fogadd el Sokat kell őt tanitani rengeteget sétáltatni .. plussz kisebb termetű kutyával nem érdemes egyutt tartani mert meg jatekbol is megolheti nehez oket osszeszoktatni ...
2016. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Most olvastam el normalisan nem muszaly kinti bentinek tartani enyemek is nagyon ritkan vannak bent es nem csak ugy lehetsz neki jo gazdaja nem olyan fontos a kinti benti let plusz nekem telen a futheto hazukba vannak es nincsen bajuk az izuletukkel..
2016. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok mindenkinek köszi
2016. jún. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!